W turnieju Metra nasi młodzicy ' 92 przegrali w finale 0:2 z gospodarzami.

Młodzicy MOS Wola zajęli drugie miejsce w XI. Turnieju o Puchar Przechodni Metra. W finale nie dali rady gospodarzom i ulegli 0:2. W turnieju startowało 24 czołowych drużyn z Polski oraz Berliner TSC. Start naszych chłopców był bardzo udany.

Drużyna młodzików MOS Wola rocznika 1992 , po wspaniałych występach w dniu wczorajszym , dzisiaj grała z siatkarzami Metra o główne trofeum turnieju.

Mecz miał wspaniałą oprawę, toczył się na głównym boisku , przy licznej widowni ( same zespoły uczestniczące to już ponad 300 osób).
Liczna widownia i cała oprawa wpłynęła trochę deprymująco na obydwa zespoły, a trema była ogromna.

Drużyna Metra stosowała bardzo dobrą zagrywkę, wykorzystując wielkość hali. I w pierwszym secie Metro samą zagrywką rozmontowało nasz zespół. Zwycięstwo Metra 25:13.

Na początku drugiego seta był podobny scenariusz i Metro znowu odskoczyło na kilka punktów. Nasz zespół zdołał się jednak zmobilizować i zaczął grać coraz lepiej. Nasi wierni kibice ani na moment nie tracili nadziei i głośno mobilizowali dopingiem drużynę MOS-u  do walki.
Liczna widownia miała więc wreszcie kawałek dobrego, siatkarskiego widowiska. Dobre akcje z obydwu stron, silne ataki , obrony w polu , bloki - mogły zadowolić publiczność. W samej końcówce lepsi byli jednak gospodarze i wygrali seta 25:22.

Po meczu odbyło sie uroczyste zakończenie turnieju. Wszyscy uczestnicy dostali miłe upominki od organizatorów. Trzy najlepsze zespoły otrzymały medale i puchary.

Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika naszej drużyny dostał Kuba Linka. Nagrodzono wszystkich trenerów drużyn startujących w turnieju.

A na koniec odbył sie konkurs z celności odbiacia siatkarskiego. Nagrodą był wielki miś.