Aktualności

19.01.2017

Wygrana kadetów UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 z UKS PLAS Warszawa

Dzisiejszego wieczoru, w hali przy ulicy Rogalińskiej, zostało rozegrane spotkanie kadetów UMKS MOS Wola Warszawa – UKS PLAS Warszawa pierwszej rundy play-off.

Trener Łukasz Janicki napewno nie tak wyobrażał sobie początek pierwszego seta. Zespół MOSu na boisko wyszedł bardzo spięty - kilka prostych błędów po naszej stronie i rywale prowadzą 5:1, jednakże szybko odrabiamy kilku punktową stratę. Bardzo dobra gra w bloku jak i w ataku pozwoliła odskoczyć przeciwnikowi i wygrać seta 25:20. Drugą odsłonę zaczynamy zdecydowanie lepiej. Podtrzymujemy dobrą grę na siatce, dorzucając do tego niemalże perfekcyjny odbiór. Warto podkreślić wyróżniającą się grę naszego kapitana - Marcina Czaplickiego, który bardzo mądrze prowadził grę drużyny wykorzystując w ataku wszystkich kolegów. Rozgrywane przez niego piłki często zaskakiwały środkowego, przez co atakujący mieli ułatwione zadanie i raz za razem, często na pojedynczym bloku, zdobywali punkty powiększające przewagę. Pewna wygrana 25:15.

Na trzeciego seta kadeci wyszli bardzo rozluźnieni. W tej partii ich gra nie wyglądała tak dobrze jak w drugim secie, jednakże i ten set padł naszym łupem. Finalnie wygrywamy 3:0. Brawo!!!

Fotogaleria:

https://www.facebook.com/moswola/photos/?tab=album&album_id=1301992629859629

 

UMKS MOS Wola Warszawa II : UKS PLAS Warszawa 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)

Skład drużyny UMKS MOS Wola Warszawa II:

Lech Bieliński, Stanisław Adamczyk, Grzegorz Molga, Kacper Mitręga, Michał Nowak, Gracjan Sucharski, Piotr Krzyżanowski, Mikołaj Drobek, Marcin Czaplicki, Franciszek Maliszewski, Bartosz Rodak, Jan Warszawski, Maciej Pielasa (libero), Kacper Kulesza (libero)

Trener : Łukasz Janicki

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy