Wygrana II-go zespołu kadetek

Pierwsze spotkanie młodziczek MOSu z zespołem UKS SMS Warszawa zakończyło się wygraną w stosunku 3:2.

Dzisiejszego popołudnia siatkarki trenera Stanisława Lizińczyka spotkanie rozpoczęły z wysokiego C, wychodząc na szybkie prowadzenie 6:0. Pozwoliło to na spokojną grę w dalszych fragmentach pierwszego seta, który wygrywamy do 16. W kolejnych dwóch setach spuściliśmy z tonu. Słaba gra w polu obrony pozwalała na zdobywanie łatwych punktów przeciwniczkom. Set drugi i trzeci przegrywamy 19:25. Czwarty set to wyrównana gra z obu stron siatki, ale to jednak młodziczki zachowują więcej opanowania i mamy tie- breaka. Niesione bardzo mocnym dopingiem kibiców mosianki bardzo dobrze rozpoczynają ostatniego seta, szybko odskakują rywalkom utrzymując przewagę do ostatniego gwizdka. Po bardzo ciężkim meczu wygrywamy 3:2.

Fotorelacja:

UMKS MOS WOLA II Warszawa : UKS SMS Warszawa 3:2 (25:16, 19:25, 19:25, 25:23, 15:7.)