Przegrana juniorek w I fazie play-off

Zespół juniorek trenera Jakuba Miecznikowskiego rozegrał wyjazdowe spotkanie w I rundzie play-off z drużyną z Radomia.

Po dość długiej przerwie w grze, początek meczu przebiegał pod konto rywalek, które wygrały pierwsze dwa sety. Dopiero w  trzeciej partii nastąpiło znaczne poprawienie gry naszego zespołu w każdym elemencie siatkarskim. Zaskutkowało to wygraną tego seta. Czwarty set również bardzo dobry w wykonaniu juniorek MOSu, jednakże walka o każdy punkt nie wystarczyła aby doprowadzić do tie-breaka. Przegrywamy 3:1, ale już w najbliższy piątek o godzinie 17:30 w hali przy Rogalińskiej odbędzie się spotkanie rewanżowe. Serdecznie zapraszamy.

13 Radom : UMKS MOS WOLA Warszawa 3:1 (25:15, 25:16, 17:25, 25:23)