Aktualności

21.12.2016

Awans młodzików UMKS MOS Wola do 2 ligi

W miniony weekend (17-18.12) młodzicy MOS WOLA, po raz drugi w tym sezonie, wywalczyli awans do 2 ligi. Turniej ponownie rozegrany został w Międzyborowie.

Pierwszy mecz rozegraliśmy przeciwko drugiej drużynie z Wołomina, gdzie o wygranej musiał zadecydować dopiero trzeci set. Pomimo wielu błędów w przyjęciu z naszej strony, wygrywamy mecz 2:1. Kolejne dwa spotkania, w pierwszym dniu rozgrywek, były jeszcze bardziej emocjonujące i wyrównane, lecz drużynie młodzików z Woli udało się tego dnia wygrać jeszcze jeden mecz przeciwko UKS POLONEZ Wyszków 2:1. Trzeci mecz, pomimo walki niestety przegrywamy z zespołem z Radomia 1:2.

Aby awansować do 2 ligi młodzicy z MOS Wola w niedzielę musieli wygrać jeszcze dwa mecze, przeciwko KPS Siedlce i UKS PLAS Warszawa, najlepiej stosunkiem 2:0. Tak też się stało, gdyż byliśmy świadkami ogromnej poprawy w grze naszych młodzików, którzy popełniali mało błędów w zagrywce jak i w przyjęciu. W turnieju aż trzy zespoły odniosły jedną porażkę a najlepszą drużyną zostali młodzicy z RCS Czarni Radom II, gdyż mieli najmniej setów straconych.

Żeby wyłonić drugą drużynę turnieju, która awansuje do 2 ligi trzeba było wyliczyć różnicę małych punktów, wśród naszej drużyny oraz w ekipie z Wyszkowa. Szczęście tym razem dopisało naszemu zespołowi.

Skład MOS WOLA:

Krystian Bartczak, Alan Kamienik, Piotr Krajewski (kapitan), Łukasz Kukuczka (libero), Michał Mamla, Artur Molenda, Michał Popielski, Mateusz Skorek, Wiktor Skrzek

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy