Aktualności

18.12.2016

Wygrana młodziczek w Węgrowie

Nasze młodziczki bardzo dobrze zaprezentowały się w finałowym turnieju lI ligi kadetek, który został rozegrany w Węgrowie.

W turnieju wzięły udział cztery drużyny: LTS Legionovia Legionowo, MUKS Trzynastka Radom, UMKS MOS Wola i gospodynie turnieju zespół SPS Olimpia Węgrów, które to w sobotnio - niedzielnych rozgrywkach walczyły o dwa miejsca uprawniające do gry o I ligę kadetek. Nasze dziewczęta  rozegrały znakomite zawody. Wygrały wszystkie spotkania, tracąc przy tym zaledwie jednego seta w meczu z drużyną MUKS Trzynastka Radom. Zwycięstwa cieszą tym bardziej, że poziom sportowy rozgrywanych spotkań wysoko oceniali zarówno kibice jak i trenerzy czy sędziowie. Podopieczne trenera Stanisława Lizińczyka z powodzeniem rywalizowały ze starszymi, nawet o dwa lata, koleżankami z innych drużyn. W bardzo dobrze funkcjonującym zespole UMKS MOS Wola Warszawa na szczególne wyróżnienie zasłużyła Zuzia Czekalska, która pewną i dynamiczną zagrywką "siała postrach" w szeregach przeciwniczek, zdobywając seryjnie po kilka punktów w każdym "obejściu".   

                                                                          

 

Skład zespołu UMKS MOS Wola :

Karolina Baran, Patrycja Bąk - libero, Zuzia Czekalska, Zuzia Dygdoń, Julka Kabala, Oliwka Kosieradzka, Klaudia Kostyra, Gabrysia Nowik, Ola Pająkowska - libero, Marta Roicka Martyna, Rozwadowska, Julka Wydmańska

 

Trener:

Stanisław Lizińczyk

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy