Aktualności

12.12.2016

Kadetki UMKS MOS WOLA przegrywają z LTS Legionovia

W sobotę 10 grudnia w Legionowie odbył się kolejny mecz I ligi kadetek. W deszczu i korkach nasze siatkarki pojechały do Legionowa na mecz z LTS Legionovia. Takie małe, mazowieckie El Clasico ;) Ostatni taki mecz MOS wygrał u siebie 3:1, więc drużyny miały sobie wiele do udowodnienia.

Może wynik do końca tego nie pokazuje, ale mecz od pierwszej do ostatniej piłki był bardzo zacięty. Obydwie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko sportowe. Oglądaliśmy niesamowite obrony, serwisy i ataki. Nie brakowało długich akcji, gdy piłka przechodziła po kilka razy ze strony na stronę. Różnicę zrobiła własna hala oraz chyba większy spokój po stronie LTS Legionovia i to zawodniczki Mistrza Polski odniosły zwycięstwo.

Trener Janusz Patriak był dumny z postawy zespołu i bardzo chwalił dziewczyny za zaangażowanie i walkę do ostatniej piłki. 

Brawo dla rodziców za wspaniały doping !

LTS Legionovia Legionowo :UMKS MOS WOLA Warszawa  3:1 ( 25:20, 25:19,16:25, 25:17 )

 

Drużyna: Martyna Pacuszka, Sylwia Postek, Sylwia Kostrzębska, Paulina Bochenek, Wiktoria Połosak, Aleksandra Hołuj, Julia Chadała, Weronika Kaczmarek, Gabriela Rakus, Adrianna Wełna, Zuzanna Ludynia, Karolina Waligóra, Natalia Marek, Weronika Kraszewska.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy