Aktualności

12.12.2016

II turniej młodziczek o mistrzostwo Mazowsza

Bardzo intensywnie i ze zmiennym szczęściem startowały nasze młodziczki w końcówce minionego tygodnia. W piątek w rewanżowym meczu barażowym pewnie pokonały zespół UKS Szóstka Radom 3 : 0, zapewniając sobie miejsce w gronie czterech najlepszych drużyn, które w dniach 17 - 18 12 rozegrają finałowy turniej o dwa miejsca dające prawo gry o I ligę w kategorii kadetek.

W sobotę rozpoczęły mecze w II turnieju o mistrzostwo Mazowsza młodziczek. W pierwszym meczu podopieczne trenera Lizińczyka pewnie pokonały swoje młodsze koleżanki klubowe 2 : 0.W drugim,  również w dwóch setach "rozprawiły się " z zespołem SMS Warszawa. Trzeci mecz to pierwsza przegrana zespołu naszych dziewcząt w oficjalnym meczu w tym sezonie. Tym razem swoją wyższość wykazała drużyna Ateny Warszawa w stosunku 2 :1.Wyniku tego nie odbieramy jako porażki, ponieważ mecz stał na bardzo dobrym poziomie i mógł się podobać licznie zgromadzonym na trybunach widzom.

     W niedzielę zespół  z Woli pokazał, że ma charakter, wygrywając dwa ostatnie mecze po 2 :0 z trudnymi przeciwniczkami, / NIKE Ostrołęka i ESPERANTO Warszawa /,choć i te zwycięstwa nie przyszły łatwo/.Po dwóch turniejach dwie drużyny Atena i MOS przewodzą stawce mazowieckich młodziczek z niewielką przewagą właśnie nad zespołami Ostrołęki i Esperanto.

 

 Nasz młodszy zespól trenera Krukowskiego walczył bardzo dzielnie ale musiał uznać wyższość starszych, bardziej ogranych zespołów. II zespół MOS zdziesiątkowany kontuzjami nie podołał wymaganiom I ligi i zakończył turniej na ostatniej lokacie. W trzecim turnieju zobaczymy nasze dziewczęta w II lidze.  

 

 Kolejność w turnieju:

1. Atena

2. MOS I

3. NIKE

4. ESPERANTO

5. SMS

6. MOS II

 

Skład drużyny UMKS MOS I : Karolina Baran, Patrycja Bąk, Zuzia Czekalska, Zuzia Dygdoń - wyróżniona statuetką dla najlepszej zawodniczki zespołu, Julka Kabala - kapitan, Oliwka Kosieradzka, Klaudia Kostyra, Ola Makowiecka, Gabrysia Nowik, Ola Pająkowska, Marta Roicka, Martyna Rozwadowska, Agnieszka Szymańska, Zosia Zakrzewska.

Skład drużyny UMKS MOS II : Marysia Butryn, Zuzia Czarnocka, Emilia Kaczmarzyk, Ola Kulik, Ewa Kwiatkowska, Amelia Malec, Kasia Mazurek, Zuzia Trzpioła, Julia Wójciak.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy