Aktualności

09.12.2016

UMKS MOS Wola Warszawa II wygrywa pierwszy mecz eliminacji do fazy play off I ligi juniorek

8 grudnia przy ul. Rogalińskiej drużyna UMKS MOS Wola Warszawa II podejmowała ESPES SPARTA Warszawa II. Dziewczyny miały wiele do udowodnienia, wszak jako kadetki kilka tygodni temu po dramatycznym meczu przegrały 2:3 z tymi samymi zawodniczkami

Niech żałują Ci, którzy nie mogli zobaczyć dzisiejszego spotkania. To był kawał dobrej siatkówki. Akcje były dynamiczne, dziewczyny zdobyły mnóstwo punktów po własnych udanych atakach, działał blok i asekuracja.
Widać było, że siatkówka to gra zespołowa, że każda pozycja, czy zagranie mają ogromy wpływ na jakość i wynik. Tak rozpędzonej i zmotywowanej drużyny dawno nie widzieliśmy, brawo !
 
Wynik: 3:0 ( 25:21, 25:20, 25:12 ).
 
Trener: Janusz Patriak
 
Zawodniczki: Sylwia Kostrzębska, Sylwia Postek, Gabriela Rakus, Martyna Pacuszka, Weronika Kraszewska, Paulina Bochenek, Wiktoria Połosak, Adrianna Wełna, Karolina Waligóra, Natalia Marek, Zuzanna Ludynia, Weronika Kaczmarek.
 
Fotorelacja:

https://www.facebook.com/moswola/photos/?tab=album&album_id=1246983945360498

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (1)

Dodaj komentarz
  • Na pewno żałują Ci, którzy nie obejrzeli meczu. Stało to się głównie na skutek braku jakiejkolwiek informacji na stronie MOS. Problemy z brakiem informacji powtarzają się - nikt w MOS nie zadaje sobie trudu żeby zamieścić najaktualniejsze terminy w zakładce "Rozgrywki". - Osoba prowadząca wpisy, z całą pewnością, jest niedoinformowana!
    MAl
    2016/12/11 13:48