Wygrana drugiego zespołu kadetów MOS Wola 3:1

W hali przy ul. Rogalińskiej, kadeci UMKS MOS Wola Warszawa II podejmowali drużynę KS Metro Warszawa II. Przed własną publicznością, podopieczni trenera Łukasza Janickiego pokonali rywali 3:1.

Pierwszy set podopieczni Łukasza Janickiego rozpoczęli w słabym stylu. Przez nieskuteczną grę blok – obrona łatwo oddajemy punkty. Na pierwsze prowadzenie wychodzimy dopiero przy stanie 21:20. W końcówce partii rozgrywający MOSu posyła bardzo dużo piłek na lewy atak, gdzie znajdował się przyjmujący Mikołaj Drobek. Wysoka skuteczność zawodnika w ataku powoduje, iż wygrywamy pierwszą partię.

W drugiej partii pełna kontrola naszego zespołu nad rywalami. Trudna zagrywka, skuteczna gra na kontrze prowadzi do wygranej 25:14.

Trzeci set najgorszy w wykonaniu zawodników MOSu. Sporo punktów oddajemy przez zepsute zagrywki, przez co gra jest bardzo wyrównana do samego końca partii.  Podczas gry na przewagi mieliśmy swoje szanse za zakończenie meczu, jednakże popełniamy proste błędy (zepsuta zagrywka, ataki w siatkę oraz w aut) i można powiedzieć że przegrywamy na własne życzenie 26:28.

Set czwarty to powrót do gry na wysokim poziomie w każdym elemencie gry. Widowiskowe bloki pozwalały powiększać przewagę na rywalem. Pewnie wygrywamy 25:17.

UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa II 3:1 (25:22, 25:14, 26:28, 25:17)