Aktualności

01.06.2006

Młodzicy MOS Wola wygrali turniej w Hajnówce

Drużyna młodzików trenera Andrzeja Paszczuka wygrała IV Memoriał Mikołaja Wróblewskiego - znanego trenera i działacza sportowego z Hajnówki. W turnieju uczestniczyły drużyny, których trenerami są wychowankowie Mikołaja Wróblewskiego.

  • Hajnówka
    Hajnówka

Drużyna młodzików MOS Wola trenera Andrzeja Paszczuka wygrała IV Memoriał Mikołaja Wróblewskiego (1940-2002)  - znanego trenera, wychowawcy wielu pokoleń siatkarzy z Hajnówki.

W turnieju uczestniczyły drużyny, których trenerami są wychowankowie Mikołaja Wróblewskiego.

W Dzień Dziecka młodzicy rocznika 1991 brali udział w jednodniowym tunieju w Hajnówce.

Brało w nim udział sześć drużyn. Był to IV Memoriał Mikołaja Wróblewskiego znanego działacza siatkówki na Podlasiu. Zaproszenie na turniej otrzymały drużyny, które prowadzone są przez wychowanków wspomnianego trenera . Trener Andrzej Paszczuk jest Jego wychowankiem.

Nasi młodzicy rozegrali trzy mecze. W grupie spotkali się z reprezentacją ZSZ Hajnówka w barwach której występował były zawodnik MOS WOLA ,obecnie Moderator Hajnówka Bartek Zrajkowski. W potyczce ze starszymi kolegami nasi zwyciężyli 2:0.
W drugim meczu grupowym MOS pokonał rówieśników z UKS LIDER HAJNÓWKA w tym samum stosunku.
W meczu o pierwsze miejsce nasi siatkarze pokonali mistrzów Podlasia w kategorii szkół licealnych również  2:0.
Młodzicy zaprezentowali się nie tylko przyzwoicie, ale zyskali też sympatię publiczności, która w pewnym momencie zaczęła kibicować naszym zawodnikom.
Jakub Trzciński otrzymał nagrodę dla wyróżniającego się siatkarza, jednak każdy z 11 zawodników, którzy zaprezentowali się na boisku zasługuje na pochwałę.

Skład MOS Wola : Komornicki, Trzciński, Guła, Nassalski, Chilimoniuk, Sadkowski, Dukata, Strzeżek, Markowski, Chiniewicz, Schamlewski
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Galeria

Video

Młodziczki MOS Wola - MISTRZYNIE POLSKI 2017 w Dębicy
Młodziczki MOS Wola - MISTRZYNIE POLSKI 2017 w Dębicy

Zobacz więcej