Aktualności

02.12.2016

Młodzicy MOS WOLA II spadają do III ligi

W miniony weekend młodzicy w naszym województwie rozegrali drugi turniej eliminacyjny w tym sezonie. Nasi chłopcy z zespołu MOS WOLA II uczestniczyli w rozgrywkach w II lidze. Turniej ponownie został przeprowadzony w Międzyborowie.

W pierwszym dniu rozgrywek nasza drużyna rozegrała trzy mecze. Dużo radości sprawiło nam zwycięstwo nad zespołem z Wyszkowa. Wygraliśmy ten mecz po zaciętej walce rezultatem w setach 2:1. Dwa pozostałe mecze niestety przegraliśmy. Rywale z Międzyborowa i Ostrołęki okazali się lepsi. Cieszy nas ambitna postawa zawodników w meczu z Olimpem Ostrołęka i walka w trzech setach.  

W drugim dniu turnieju młodzi siatkarze MOS Wola II notują dwie porażki w stosunku 0:2. Chłopcy próbowali dorównać rywalom ale tym razem to się nie udało.

Zatem nasz pobyt w drugiej lidze trwał tylko jedną edycję ale mamy nadzieję, że zebrane doświadczenie w konfrontacji ze starszymi przeciwnikami zaprocentuje w kolejnych startach.

Fotorelacja:

https://www.facebook.com/moswola/photos/?tab=album&album_id=1235074343218125

 

Oto wyniki naszych meczów:

MOS WOLA II – WRZOS Międzyborów         0:2

MOS WOLA II – POLONEZ Wyszków             2:1

MOS WOLA II – OLIMP Ostrołęka                 1:2

MOS WOLA II – PLAS Warszawa                   0:2

MOS WOLA II – METRO II Warszawa           0:2

 

Skład MOS WOLA II Warszawa: Krystian Bartczak, Jarosław Czarnocki, Alan Kamienik, Piotr Krajewski, Jan Mackiewicz, Michał Mamla, Artur Molenda, Michał Popielski, Mateusz Skorek, Wiktor Skrzek.

Trener: Miłosz Raba

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy