Młodzicy MOS WOLA II spadają do III ligi

W miniony weekend młodzicy w naszym województwie rozegrali drugi turniej eliminacyjny w tym sezonie. Nasi chłopcy z zespołu MOS WOLA II uczestniczyli w rozgrywkach w II lidze. Turniej ponownie został przeprowadzony w Międzyborowie.

W pierwszym dniu rozgrywek nasza drużyna rozegrała trzy mecze. Dużo radości sprawiło nam zwycięstwo nad zespołem z Wyszkowa. Wygraliśmy ten mecz po zaciętej walce rezultatem w setach 2:1. Dwa pozostałe mecze niestety przegraliśmy. Rywale z Międzyborowa i Ostrołęki okazali się lepsi. Cieszy nas ambitna postawa zawodników w meczu z Olimpem Ostrołęka i walka w trzech setach.

W drugim dniu turnieju młodzi siatkarze MOS Wola II notują dwie porażki w stosunku 0:2. Chłopcy próbowali dorównać rywalom ale tym razem to się nie udało.

Zatem nasz pobyt w drugiej lidze trwał tylko jedną edycję ale mamy nadzieję, że zebrane doświadczenie w konfrontacji ze starszymi przeciwnikami zaprocentuje w kolejnych startach.