Aktualności

31.05.2006

Uroczyste zakończenie sezonu 2005/2006 w sekcji żeńskiej MOS Wola

W sali bankietowej Restauracji El Corazon odbyła sie uroczystość zakończenia sezonu w sekcji dziewcząt. Przybyło wielu znakomitych gości, burmistrz Woli pan Zdzisław Sipiera, wiceburmistrz M.Serzycki, prezes PZPS M. Przedpełski, prezes MWZPS W. Roman ...

 • Od lewej z-ca burmistrza M. Serzycki, burmistrz Woli Z. Sipiera i K. Dowbor
  Od lewej z-ca burmistrza M. Serzycki, burmistrz Woli Z. Sipiera i K. Dowbor
 • Prezes MWZPS Witold Roman w towarzystwie naszych siatkarek Ani Kunysz i Małgosi Lizińczyk
  Prezes MWZPS Witold Roman w towarzystwie naszych siatkarek Ani Kunysz i Małgosi Lizińczyk
 • Prowadząca imprezę Katarzyna Dowbor i prezes PZPS Mirosław Przedpełski
  Prowadząca imprezę Katarzyna Dowbor i prezes PZPS Mirosław Przedpełski
 • Trenerzy sekcji dziewcząt A.Wójcik, S. Lizińczyk i K. Czarnołęcki
  Trenerzy sekcji dziewcząt A.Wójcik, S. Lizińczyk i K. Czarnołęcki
 • Spotkanie toczyło sie w miłej atmosferze
  Spotkanie toczyło sie w miłej atmosferze
 • Pierwszy dyrektor MOS p. Leszek Sobolewski, którego wnuczka Justyna trenuje w sekcji
  Pierwszy dyrektor MOS p. Leszek Sobolewski, którego wnuczka Justyna trenuje w sekcji

W sali bankietowej Restauracji El Corazon w budynku Grupy Żywiec odbyła sie uroczystość zakończenia sezonu 2005/2006 w sekcji dziewcząt UMKS MOS Wola.

Na uroczystość, którą przygotowała Rada Rodziców sekcji siatkówki dziewcząt  przybyło wielu znakomitych gości jak burmistrz Woli pan Zdzisław Sipiera, wiceburmistrz Michał Serzycki, prezes PZPS Mirosław Przedpełski, prezes MWZPS Witold  Roman, szef wyszkolenia PZPS Andrzej Warych. Przybyli także Rodzice naszych siatkarek.

Imprezę poprowadziła znana prezenterka telewizyjna pani Katarzyna Dowbor, która sama też kiedyś grała w siatkówkę.

Gości przywitał prezes UMKS MOS Wola pan Krzysztof Zimnicki, który przypomniał tradycje i sukcesy żeńskiej siatkówki w naszym klubie. Dyrektor podkreślił, że sekcja dziewcząt przeżywa renesans i osiąga coraz lepsze wyniki, czego najlepszym dowodem jest zdobycie mistrzostwa Mazowsza przez kadetki i juniorki MOS Wola oraz awans dwóch zespołów dziewcząt do finałów mistrzostw Polski.

Na specjalnie  przygotowanym ekranie podczas trwania imprezy można było oglądać najciekawsze fragmenty meczów dziewcząt w kończącym się sezonie.

Głos zabierali goście naszej uroczystości. Pan burmistrz Woli  Zdzisław Sipiera podkreślił, że sekcja siatkówki MOS Wola to duma dzielnicy. Podziękował  dyrektorowi MOS-u ,  trenerom oraz zawodniczkom i zawodnikom za wspaniałe osiągnięcia i promocję dzielnicy Wola.

Burmistrz wręczył na ręce dyrektora Zimnickiego list pochwalny dla MOS Wola oraz album. Zapowiedział także , że w niedługim czasie będzie chciał gościć u siebie delegację naszego klubu, by podziękować za wyniki i medale.

Gratulacje i wysoką ocenę pracy trenerów oraz osiągnięć młodzieży  MOS Wola podkreślali w swych wystąpieniach kolejni goście, prezes PZPS pan Mirosław Przedpełski i prezes Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej pan Witold Roman.

Następnie wszystkie medalistki mistrzostw Mazowsza i finalistki mistrzostw Polski z MOS Wola oraz ich trenerzy Stanisław Lizińczyk i Artur Wójcik, otrzymali  upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Część oficjalną zakończyła lampka szampana.

Następnie goście i wszyscy zebrani poproszeni zostali o przejście do bufetu. Długo jeszcze toczyły się rozmowy kuluarowe oraz wspomnienia najpiękniejszych chwil kończącego się sezonu.

Impreza została zorganizowana przez bardzo aktywnych i zaangażowanych w działalność sekcji rodziców dziewcząt.

Dyrekcja MOS, trenerzy i zawodniczki serdecznie dziękują za tak wspaniałą uroczystość.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy