Aktualności

29.11.2016

Wolskie Krasnale zbierały doświadczenie w Nadarzynie

W niedzielę 27 listopada odbył się ogólnopolski turniej minisiatkówki dziewcząt w kat. „dwójek”. Wygrał zespół Dwójka Zawiercie 1

Kilka faktów dotyczących turnieju:

80 – zespołów wystąpiło w turnieju
6 – zespołów MOS Wola uczestniczyło w zawodach
504 – mecze rozegrano podczas zawodów
12 – ilość przygotowanych boisk
160 – ponad 160 zawodniczek brało udział w zawodach
8,5 – godziny organizatorzy potrzebowali na rozegranie 504 spotkań
12 – min. 12 spotkań rozegrał każdy uczestnik turnieju
15 – max 15 spotkań rozegrał każdy uczestnik turnieju
15 – miejsce najwyżej sklasyfikowanego zespołu MOS Wola

Turniej w Nadarzynie był małym maratonem dla naszych niedoświadczonych jeszcze zawodniczek i na pewno przeżyły go bardzo - tak emocjonalnie jak i fizycznie. Nie mniej jednak, ogrom pożytku jaki przynosi gra w gronie tak licznym i zacnym jest nie do opisania. Nauka ogłady boiskowej i poza boiskowej oraz doświadczenie jakie się wynosi z rozegrania min. 12 spotkań będzie procentowało na przyszłość.

Składy:

1. Asia Bartosiewicz, Maja Wydmańska
2. Agata Bartosiewicz, Alicja Kulik
3. Julia Tereszczuk, Karolina Wyszkowska
4. Maja  Kiełek, Natalia Les,
5. Zuzia Zielińska, Zuzia Grajeta
6. Agata Masica, Maja Wysocka

Klasyfikacja:

1) Dwójka Zawiercie 1; 2) Jasieniak Gdańsk 1, 3) NOSiR Nowy Dwór Maz. 1, 4) Rosario Lubowidz 1, 5) GLKS Nadarzyn 1, 6) Czwórka Aleksandrów 1, 7) Opolanka Opole 1, 8) Dwójka Zawiercie 2, 9) Metro Warszawa 3, 10) NOSiR Nowy Dwór Maz 2, 11) Metro Warszawa 1, 12) Rosario Lubowidz 3, 13) Sparta Grodzisk 2, 14) Metro Warszawa 2, 15) MOS Wola 2, 16) Siatkarz Koło 1, 17) GLKS Nadarzyn 2, 18) Sukces Komprachcice, 19) Rosario Lubowidz 2, 20) MOS Wola 1, 21) LTS Legionovia 1, 22) Opolanka Opole 4, 23) Opolanka Opole 2, 24) NOSiR Nowy Dwór 3, 25) Lider Konstantynów, 26) Czwórka Aleksandrów 2, 27) LTS Legionovia 2, 28) MOS Wola 4, 29) Polonez Wyszków 1, 30) Rekord Zambrów 2, 31) LTS Legionovia 4, 32) Start Kłobuck 2, 33) Jasieniak Gdańsk 3, 34) Rekord Zambrów 1, 35) GLKS Nadarzyn 3, 36) Sparta Grodzisk 1, 37) Opolanka Opole 3, 38) LTS Legionovia 3, 39) Sparta Grodzisk 2, 40) Siatkarz Koło 2, 41) Dwójka Zawiercie 3, 42) Dwójka Zawiercie 4, 43) Polonez Wyszków 2, 44) Beta Błonie 1, 45) MOS Wola 3, 46) Start Kłobuck 1, 47) Siatkarz Koło 3, 48) MOS Wola 5, 49) Viktoria Kobyłka 1, 50) Rekord Zambrów 3, 51) Start Kłobuck 3, 52) Viktoria Kobyłka 5, 53) Viktoria Kobyłka 2, 54 Sparta Grodzisk 3, 55) Opolanka Opole 5, 56) Start Kłobuck 4, 57) MOS Wola 6, 58) Żak Żyrardów 1, 59) Opolanka Opole 6, 60) Sparta Grodzisk 5, 61)Żak Żyrardów 3, 62) Sparta Grodzisk 6, 63) Żak Żyrardów 4, 64) Sparta Grodzisk 5, 65) Rekord Zambrów 7, 66) Rekord Zambrów 4, 67) Rekord Zambrów 6, 68) GLKS Nadarzyn 4, 69) GLKS Nadarzyn 6, 70) Viktoria Kobyłka 3, 71) Rekord Zambrów 8, 72) Rekord Zambrów 9, 73) GLKS Nadarzyn 5, 74) Polonez Wyszków 4, 75) GLKS Nadarzyn 7, 76) Polonez Wyszków 3, 77) Rekord Zambrów 5, 78) Żak Żyrardów 2, 79) Viktoria kobyłka 4, 80) Beta Błonie 2

RK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy