Aktualności

30.05.2006

"SREBRNA WOLA" - Mazowiecki Sport Express o medalu kadetów MOS-u.

Mazowiecki Sport Express pisze o sukcesie kadetów MOS Wola w mistrzostwach Polski oraz o zwycięstwie naszej pary juniorów w plażówce na Mazowszu. A w czasie tego weekendu sypnęło medalami dla drużyn Mazowsza. Gratulacje od MOS Wola dla medalistów!

  • Mazowiecki Sport Express
    Mazowiecki Sport Express

 

Tygodnik Mazowiecki Sport Express pisze o sukcesie kadetów MOS Wola w tekście pt. "SREBRNA WOLA"."... W finałowym turnieju mistrzostw Polski kadetów srebrny medal wywalczyli siatkarze MOS Wola. Zeszłoroczny trumfator, Metro Warszawa, uplasował się tuż za podium. Dla klubu z ul. Rogalińskiej jest to ósmy medal w mistrzostwach kraju w tej kategorii..."

W tygodniku znajduje się też relacja z Mistrzostw Mazowsza juniorów w siatkówce plażowej pt. "PLAŻÓWKA Z ULEWĄ".
"...Zmienna pogoda nie przeszkodziła parze Michał Żurek - Dawid Migdalski z MOS Wola w wywalczeniu tytułu mistrzowskiego. Siatkarze przeszli przez rogrywki jak burza..."

W miniony weekend duże , medalowe sukcesy zanotowały inne kluby Warszawy i Mazowsza.
W zakończonych w niedzielę mistrzostwach Polski młodzików mistrzem Polski zostali siatkarze Metra Warszawa, którzy wygrali w finale z inną drużyną z Mazowsza, Stolarką Wołomin.
Młodziczki ze Sparty Warszawa zdobyły brązowy medal w mistrzostwach Polski .

Wszystkim drużynom z Warszawy i Mazowsza, które tak pięknie zaprezentowały się w finałach mistrzostw Polski,  klub UMKS MOS Wola składa serdeczne gratulacje.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy