Aktualności

19.11.2016

Drugi dzień zmagań młodych siatkarzy w 30 Międzynarodowym Turnieju WOLA-CUP 2016

Zakończył się już drugi dzień zmagań młodych siatkarzy w ramach 30 Międzynarodowego Turnieju WOLA-CUP 2016. Sobota to siatkarski maraton – spotkania eliminacyjne i ćwierćfinały. W półfinałach turnieju zagrają Trefl Gdańsk z Resovią Rzeszów oraz UMKS MOS I Wola z Trójką Kobyłka.

  • Miasto st. Warszawa współfinansuje turniej WOLA-CUP
    Miasto st. Warszawa współfinansuje turniej WOLA-CUP

Na stronie MOS Wola na facebooku można oglądać fotorelację z drugiego dnia zawodów:

https://www.facebook.com/138726976186206/photos/?tab=album&album_id=1220786184646941

 

Wyniki gier eliminacyjnych:

Grupa A

UMKS MOS WOLA I : TS Volley Rybnik 2:0 (25:19, 25:20)

VC Dresden : ANBUD MKS Będzin 0:2 (16:25, 18:25)

UMKS MOS WOLA I : ANBUD MKS Będzin  2:1 (25:27, 29:27, 15:12)

VC Dresden : TS Volley Rybnik 0:2 (17:25, 20:25)

UMKS MOS WOLA I : VC Dresden 2:0 (25:16, 25:23)

ANBUD MKS Będzin : TS Volley Rybnik 2:0 (25:23, 25:17)

Grupa B

UMKS MOS WOLA II : Slavia Svidnik 1:2 (20:25, 25:23, 8:15)

UKS Olimp Ostrołęka  : AKS Resovia Rzeszów 0:2 (21:25, 12:25)

UMKS MOS WOLA II : UKS Olimp Ostrołęka 0:2 (12:25, 10:25)

AKS Resovia Rzeszów : Slavia Svidnik 2:0 (25:21, 25:18)

UMKS MOS WOLA II : AKS Resovia Rzeszów 0:2 (11:25, 8:25)

Slavia Svidnik : UKS Olimp Ostrołęka 2:0 (25:21, 25: 18)

Grupa C

UMKS MOS WOLA III  : Trójka Kobyłka  0:2 (16:25, 5:25)

Riga Volleyball School  : DMKS PLAS Kielce  0 :2 (11:25, 8:25)

UMKS MOS WOLA III  : DMKS PLAS Kielce  0:2 (5:25, 11:25)

Riga Volleyball School : Trójka Kobyłka 0:2 (9:25, 15:25)

UMKS MOS WOLA III : Riga Volleyball School 0:2 (17:25, 6:25)

DMKS PLAS Kielce :  Trójka Kobyłka 0:2 (22:25, 21:25)

Grupa D

HotVolley Wien  : KS Metro Warszawa 2:0 (25:18, 26:24)

Czarni Radom  : Trefl Gdańsk 0:2 (14:25, 22:25)

Czarni Radom : HotVolley Wien 2:1 (24:26, 25:15, 25:14)

KS Metro Warszawa : Trefl Gdańsk 0:2 (13:25, 16:25)

Czarni Radom : KS Metro Warszawa 2:0 (25:15, 25:8)

Trefl Gdańsk : HotVolley Wien 2:0 (25:19, 25:23)

 

Wyniki spotkań grupowych:

MIEJSCE

W GRUPIE

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

I

UMKS MOS Wola I Warszawa

AKS Resovia Rzeszów Trójka Kobyłka Trefl Gdańskl

II

ANBUD MKS Będzin

Slavia Svidnik DMKS PLAS Kielce Czarni Radom

III

TS Volley Rybnik

UKS Olimp Ostrołęka Riga Volleyball School HotVolley Wien

IV

VC Dresden

UMKS MOS Wola II Warszawa UMKS MOS Wola III Warszawa

KS Metro Warszawa

 

Mecze ćwierćfinałowe:

TS Volley Rybnik - UMKS MOS Wola II Warszawa 2:0 (25:22, 25:17)

VC Dresden - UKS Olimp Ostrołęka 1:2 (25:10, 21:25, 8:15)

ANBUD MKS Będzin - AKS Resovia Rzeszów 1:2 (16:25, 25:23, 12:15)

UMKS MOS Wola I Warszawa - Slavia Svidnik 2:0 (25:22, 25:21)

UMKS MOS Wola III Warszawa - HotVolley Wien 0:2 (10:25, 7:25)

Riga Volleyball School - KS Metro Warszawa 0:2 (20:25, 9:25)

Trójka Kobyłka - Czarni Radom 2:1 (20:25, 25:7, 25:11)

DMKS PLAS Kielce  - Trefl Gdańsk 0:2 (25:27, 13:25)

 

Jutro odbedą się następujące spotkania:

godz. 9.00:

UMKS MOS Wola II Warszawa - Riga Volleyball School

VC Dresden - UMKS MOS Wola III Warszawa

TS Volley Rybnik - KS Metro Warszawa

godz.10.00:

UKS Olimp Ostrołęka - HotVolley Wien

ANBUD MKS Będzin - DMKS PLAS Kielce

Slavia Svidnik - Czarni Radom

godz.11.15

AKS Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk

UMKS MOS Wola I Warszawa - Trójka Kobyłka

mecz o 15 miejsce

godz. 12.15

mecz o 13 miejsce

mecz o 11 miejsce

mecz o 9 miejsce

godz. 13.15

mecz o 7 miejsce

mecz o 5 miejsce

mecz o 3 miejsce

godz. 14.15

MECZ FINAŁOWY O I MIEJSCE

 

 

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy