Drugi dzień zmagań młodych siatkarzy w 30 Międzynarodowym Turnieju WOLA-CUP 2016
Zakończył się już drugi dzień zmagań młodych siatkarzy w ramach 30 Międzynarodowego Turnieju WOLA-CUP 2016. Sobota to siatkarski maraton – spotkania eliminacyjne i ćwierćfinały. W półfinałach turnieju zagrają Trefl Gdańsk z Resovią Rzeszów oraz UMKS MOS I Wola z Trójką Kobyłka.
Na stronie MOS Wola na facebooku można oglądać fotorelację z drugiego dnia zawodów:
https://www.facebook.com/138726976186206/photos/?tab=album&album_id=1220786184646941
Wyniki gier eliminacyjnych:
Grupa A
UMKS MOS WOLA I : TS Volley Rybnik 2:0 (25:19, 25:20)
VC Dresden : ANBUD MKS Będzin 0:2 (16:25, 18:25)
UMKS MOS WOLA I : ANBUD MKS Będzin 2:1 (25:27, 29:27, 15:12)
VC Dresden : TS Volley Rybnik 0:2 (17:25, 20:25)
UMKS MOS WOLA I : VC Dresden 2:0 (25:16, 25:23)
ANBUD MKS Będzin : TS Volley Rybnik 2:0 (25:23, 25:17)
Grupa B
UMKS MOS WOLA II : Slavia Svidnik 1:2 (20:25, 25:23, 8:15)
UKS Olimp Ostrołęka : AKS Resovia Rzeszów 0:2 (21:25, 12:25)
UMKS MOS WOLA II : UKS Olimp Ostrołęka 0:2 (12:25, 10:25)
AKS Resovia Rzeszów : Slavia Svidnik 2:0 (25:21, 25:18)
UMKS MOS WOLA II : AKS Resovia Rzeszów 0:2 (11:25, 8:25)
Slavia Svidnik : UKS Olimp Ostrołęka 2:0 (25:21, 25: 18)
Grupa C
UMKS MOS WOLA III : Trójka Kobyłka 0:2 (16:25, 5:25)
Riga Volleyball School : DMKS PLAS Kielce 0 :2 (11:25, 8:25)
UMKS MOS WOLA III : DMKS PLAS Kielce 0:2 (5:25, 11:25)
Riga Volleyball School : Trójka Kobyłka 0:2 (9:25, 15:25)
UMKS MOS WOLA III : Riga Volleyball School 0:2 (17:25, 6:25)
DMKS PLAS Kielce : Trójka Kobyłka 0:2 (22:25, 21:25)
Grupa D
HotVolley Wien : KS Metro Warszawa 2:0 (25:18, 26:24)
Czarni Radom : Trefl Gdańsk 0:2 (14:25, 22:25)
Czarni Radom : HotVolley Wien 2:1 (24:26, 25:15, 25:14)
KS Metro Warszawa : Trefl Gdańsk 0:2 (13:25, 16:25)
Czarni Radom : KS Metro Warszawa 2:0 (25:15, 25:8)
Trefl Gdańsk : HotVolley Wien 2:0 (25:19, 25:23)
Wyniki spotkań grupowych:
MIEJSCE W GRUPIE |
Grupa A |
Grupa B |
Grupa C |
Grupa D |
I |
UMKS MOS Wola I Warszawa |
AKS Resovia Rzeszów | Trójka Kobyłka | Trefl Gdańskl |
II |
ANBUD MKS Będzin |
Slavia Svidnik | DMKS PLAS Kielce | Czarni Radom |
III |
TS Volley Rybnik |
UKS Olimp Ostrołęka | Riga Volleyball School | HotVolley Wien |
IV |
VC Dresden |
UMKS MOS Wola II Warszawa | UMKS MOS Wola III Warszawa |
KS Metro Warszawa |
Mecze ćwierćfinałowe:
TS Volley Rybnik - UMKS MOS Wola II Warszawa 2:0 (25:22, 25:17)
VC Dresden - UKS Olimp Ostrołęka 1:2 (25:10, 21:25, 8:15)
ANBUD MKS Będzin - AKS Resovia Rzeszów 1:2 (16:25, 25:23, 12:15)
UMKS MOS Wola I Warszawa - Slavia Svidnik 2:0 (25:22, 25:21)
UMKS MOS Wola III Warszawa - HotVolley Wien 0:2 (10:25, 7:25)
Riga Volleyball School - KS Metro Warszawa 0:2 (20:25, 9:25)
Trójka Kobyłka - Czarni Radom 2:1 (20:25, 25:7, 25:11)
DMKS PLAS Kielce - Trefl Gdańsk 0:2 (25:27, 13:25)
Jutro odbedą się następujące spotkania:
godz. 9.00:
UMKS MOS Wola II Warszawa - Riga Volleyball School
VC Dresden - UMKS MOS Wola III Warszawa
TS Volley Rybnik - KS Metro Warszawa
godz.10.00:
UKS Olimp Ostrołęka - HotVolley Wien
ANBUD MKS Będzin - DMKS PLAS Kielce
Slavia Svidnik - Czarni Radom
godz.11.15
AKS Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
UMKS MOS Wola I Warszawa - Trójka Kobyłka
mecz o 15 miejsce
godz. 12.15
mecz o 13 miejsce
mecz o 11 miejsce
mecz o 9 miejsce
godz. 13.15
mecz o 7 miejsce
mecz o 5 miejsce
mecz o 3 miejsce
godz. 14.15
MECZ FINAŁOWY O I MIEJSCE
Serdecznie zapraszamy !!!