Juniorki UMKS MOS Wola wygrywają 3:1 z UKS SMS Warszawa

W środę 16 listopada, w hali, przy ulicy Rogalińskiej, rozegrany został mecz w ramach I ligi Mazowsza. Drużyna juniorek UMKS MOS Wola podejmowała na swoim boisku zespół UKS SMS Warszawa

Podopieczne trenera Jakuba Miecznikowskiego wykazały się dużą chęcią walki i pokonały przeciwniczki 3:1. Pierwszy set nie należał do naszych dziewczyn. Przegrały one 16:25, jednakże żądza wygranej i wysoki poziom gry spowodowały iż kolejne trzy sety były nasze. Warto też wspomnieć, że w drużynie juniorek zadebiutowały dwie zawodniczki młodziczek Oliwia Kosieradzka oraz Julia Kabala które dawały bardzo dobre zmiany.