Aktualności

17.11.2016

30.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP 2016. Młodzicy przystępują do rywalizacji. Prezentujemy program gier w turnieju.

W najbliższy weekend odbędzie się drugi turniej w 30.edycji WOLA-CUP. W hali KOŁO przy Obozowej zagra 16 drużyn chłopców urodzonych w roku 2002. Oprócz czołowych zespołów polskich wystąpią cztery drużyny zagraniczne: VC Dresden z Niemiec, Slavia Svidnik ze Słowacji, Hot Volley Wien z Austrii oraz Ryga Szkoła Sportowa z Łotwy. Goście z Łotwy po raz pierwszy zagoszczą na naszym turnieju. To już 61 klub zagraniczny, który wystąpi w 30-letniej historii naszego turnieju.

  • Plakat turnieju Wola-CUP 2016
    Plakat turnieju Wola-CUP 2016
  • Miasto st. Warszawa współfinansuje turniej WOLA-CUP
    Miasto st. Warszawa współfinansuje turniej WOLA-CUP

PODZIAŁ NA GRUPY W 30. TURNIEJU WOLA CUP 2016 W KAT. MŁODZIK (ROCZNIK 2002 I MŁODSI)

GRUPA A:

UMKS MOS WOLA I

VC Dresden

ANBUD MKS Będzin

TS Volley Rybnik.

GRUPA B:

UMKS MOS WOLA II

Slavia Svidnik

UKS Olimp Ostrołęka

AKS Resovia Rzeszów

GRUPA C:

UMKS MOS WOLA III

Riga Volleyball School

Trójka Kobyłka

DMKS PLAS Kielce

GRUPA D:

HotVolley Wien

KS Metro Warszawa

Czarni Radom

Trefl Gdańsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM GIER 30. Turnieju WOLA CUP

w kategorii MŁODZIK- 2002 i młodsi

HALA SPORTOWA KOŁO ul. Obozowa 60

 

PIĄTEK 18.11.2016

GODZINA

SEKTOR I

SEKTOR II

SEKTOR III

16:00

(1) Riga Volleyball School

&

DMKS Plas Kielce

(2) MOS WOLA I

&

TS Volley Rybnik

(3) Trójka Kobyłka

&

MOS WOLA III

17:00

(4) VC Dresden

&

 ANBUD MKS Będzin

(5) Czarni Radom

&

Trefl Gdańsk

(6) MOS WOLA II

&

Slavia Svidnik

18:00

(7) MOS WOLA III

&

DMKS Plas Kielce

(8) HotVolley Wien

&

KS Metro Warszawa

(9) AKS Resovia Rzeszów

&

UKS Olimp Ostrołęka

 

SOBOTA 19.11.2016

 

10.00 UROCZYSTE OTWARCIE

 w Hali SPORTOWEJ KOŁO

ul.Obozowa 60

09:00

(10) Riga Volleyball School

&

Trójka Kobyłka

(11) MOS WOLA I

 &

 ANBUD MKS Będzin

(12) VC Dresden

 &

TS Volley Rybnik

10:30

(13) MOS WOLA II

 &

UKS Olimp Ostrołęka

(14)AKS Resovia Rzeszów

&

 Slavia Svidnik

(15) Czarni Radom

&

HotVolley Wien

11:30

(16) KS Metro Warszawa

&

Trefl Gdańsk

(17) MOS III

&

 Riga Volleyball School

(18) DMKS Plas Kielce

&

 Trójka Kobyłka

12:30

(19) MOS WOLA I

&

 VC Dresden

(20) ANBUD MKS Będzin

&

 TS Volley Rybnik

(21) MOS WOLA II

&

 AKS Resovia Rzeszów

13:30

(22) Czarni Radom

&

KS Metro Warszawa

(23) Trefl Gdańsk

&

HotVolley Wien

(24) Slavia Svidnik

&

UKS Olimp Ostrołęka

 

ĆWIERĆFINAŁY

15:30

(25) A3 – B4

 

(26) A4 – B3

16:30

(27) A2 – B1

(28) A1 – B2

(29) C4 – D3

17:45

(30) C3 – D4

(31) C1 - D2

(32) C2 – D1

 

NIEDZIELA 20.11.2016

09:00

(33) (p.25) – (p.30)

(34) (p.26) – (p.29)

(35) (w.25) – (w.30)

10:00

(36) (w.26) – (w.29)

(37) (p.27) – (p.32)

(38) (p.28) – (p.31)

11:15

(39) (w.27) – (w.32)

(40) (w.28) – (w.31)

o miejsce 15 (p.33 – p.34)

12:15

o miejsce 13 (w.33 – w.34)

o miejsce 11 (p.35 – p.36)

o miejsce 9 (p.35 – p.36)

13:15

o miejsce 7  (p.37 - p.38)

o miejsce 5 (w.37- w.38)

o miejsce 3 (p.39 – p.40)

 

14:15 MECZ FINAŁOWY O I MIEJSCE

            PO MECZU FINAŁOWYM NASTĄPI UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU , WRĘCZENIE PUCHARÓW DLA DRUŻYN ORAZ NAGRÓD DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW.

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy