Aktualności

14.11.2016

Szkolenie trenerów MOS Wola

W czwartkowy wieczór odbyło się szkolenie trenerów naszego klubu dotyczące urazów występujących w piłce siatkowej. W szkoleniu uczestniczyli również trenerzy AZS PW - Jakub Bednaruk i Marcin Kocik. W czasie spotkania swoje prezentacje w w/w zakresie przedstawili dr Grzegorz Adamczyk (Centrum Medyczne Gamma) oraz Tomasz Wiliński i Maciej Ryszczuk (Centrum Rehabilitacji Sportowej).

W podsumowaniu swojego wykładu dr Grzegorz Adamczyk przedstawił również rodzaje i przyczyny najczęściej występujących urazów u naszych młodych zawodników. Zaproponował również usprawnienie formuły naszej współpracy. Wszyscy uczestnicy spotkania wyrazili nadzieję na poprawę systemu prewencji, opieki medycznei i rehabilitacji w naszym ośrodku.

Zarząd UMKS MOS Wola wyraża podziękowanie za troskę i zainteresowanie sprawami rozwoju naszych siatkarzy przez tak znakomitych specjalistów. Wierzymy w to, że skorzystają na tym zawodniczki i zawodnicy naszego klubu.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy