Aktualności

11.11.2016

Kadetki UMKS MOS WOLA Warszawa wygrywają z OTPS NIKE Ostrołęka

W czwartek 10 listopada przy ul. Rogalińskiej odbył się kolejny mecz I ligi kadetek. Nasze siatkarki podejmowały drużynę OTPS NIKE Ostrołęka.

Pierwszy set od początku był kontrolowany przez nasze zawodniczki i zakończył się wygraną do 20. Drugi set to ogromna dominacja MOS WOLA i wygrana do 14. W tym secie Ada Wełna po bardzo silnym ataku trafiła piłką w twarz libero NIKE Ostrołęka. Ada natychmiast podbiegła przeprosić koleżankę, a nasz trener wykazał się refleksem i natychmiast wziął czas, aby dać odetchnąć poszkodowanej. Dżentelmeńska postawa godna podkreślenia i naśladowania. Brawo !  Trzeci set wyglądał jak drugi, ale tylko do pewnego momentu. Siatkarki MOS WOLA zdekoncentrowały się i zaczęły tracić punkty. Zrobiło się bardzo niebezpiecznie, ale „szczęście sprzyja lepszym” i ostatecznie set wygrany do 23. 
 
Warto wspomnieć o oprawie muzycznej. Dziś do boju zagrzewały dwa bębny i trąbka !
 
UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 ( 25:20, 25:14, 25:23 )
 
Trener: Janusz Patriak.
 
Drużyna:
Martyna Pacuszka, Sylwia Postek, Sylwia Kostrzębska, Paulina Bochenek, Wiktoria Połosak, Aleksandra Hołuj, Julia Chadała, Weronika Kaczmarek, Gabriela Rakus, Adrianna Wełna, Zuzanna Ludynia, Karolina Waligóra
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy