Aktualności

07.11.2016

Wolskie Krasnale coraz wyżej w Praskiej Lidze „2” minisiatkówki

Dwójki z rocznika 2006 i młodsze, trenujące na co dzień w klubie MOS Wola, podopieczne trenera Radosława Krukowskiego, biorą udział "Praskiej Lidze Dwójek Siatkarskich Dziewcząt" organizowanej przez Urząd Dzielnicy Praga Północ i Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ.

Uśmiech na twarzach, piknikowa atmosfera i zadowolenie z każdego meczu – tak miało być i było do tej pory. W dziewczętach odezwał się duch sportowej walki i chęć zwycięstw w każdym meczu. Uśmiechy zastąpił wyraz twarzy wojownika niczym z bajki „Pocahontas”. Piknikowa atmosfera? Dziewczęta wpadły w trans wygranych meczów i chęci dalszych zwycięstw niczym w chorobę gorączki złota, a po przegranych meczach sielską atmosferę zastąpił zgrzyt zębów niezadowolenia i sportowej złości.

Rośnie nam nowe pokolenie wolskiej siatkarskiej młodzieży!!!

 Jak zwykle Trener Radosław Krukowski do ligi wystawił 3 zespoły dziewcząt. Wszystkie zespoły osiągnęły ogromny sukces: Wolskie Krasnale II i Wolskie Krasnale III awansowały do IV Ligi, a Wolskie Krasnale I utrzymały miejsce w IV lidze. Tym samym w ostatniej eliminacji przed finałami tej zacnej imprezy nasze Krasnale rywalizować będą między sobą o miano najlepszej (wśród dziewcząt mecze przeciwko sobie przysparzają najwięcej emocji).

Składy dójek:

Wolskie Krasnale I - Joanna Bartosiewicz, Alicja Kulik, Karolina Wyszkowska

Wolskie Krasnale II - Agata Bartosiewicz, Anika Gajowniczek, Maja Wysocka

Wolskie Krasnale III - Maja Kiełek, Natalia Les, Maja Wydmańska

Dziewczynkom GRATULUJEMY! 

Szczegółowe wyniki i klasyfikacja na stronie organizatora: http://dosir.waw.pl/prasko-polnocna-liga/#more-14188

Fotogaleria: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1206691162723110.1073742104.138726976186206&type=1&l=e40d657f06

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy