Drugi dzień 30 Międzynarodowego Turnieju WOLA-CUP 2016
Za nami już drugi dzień zmagań młodych siatkarzy w ramach 30 Międzynarodowego Turnieju WOLA-CUP 2016. Sobota to siatkarski maraton – spotkania eliminacyjne i ćwierćfinały.
Na stronie MOS Wola na facebooku można oglądać fotorelację z drugiego dnia zawodów:
https://www.facebook.com/moswola/photos/?tab=album&album_id=1204746586250901
Wyniki gier eliminacyjnych:
Grupa A:
MOS Wola I Warszawa - Olimp Ostrołęka 2:1 (25:18, 22:25, 15:9)
M-Volley Exact Systems Norwid Częstochowa - Białołęcki Volley 2:0 (25:16, 25:14)
MOS Wola I Warszawa - Białołęcki Volley 2:1 (25:14, 23:25, 25:13)
M-Volley Exact Systems Norwid Częstochowa - Olimp Ostrołęka 2:1 (25:15, 24:25, 25:10)
MOS Wola I Warszawa - M-Volley Exact Systems Norwid Częstochowa 2:1 (25:23, 24:25, 25:3)
Białołęcki Volley - Olimp Ostrołęka 2:0 (25:15, 25:16)
Grupa B:
UKS SET Starogard Gdański - UKS Piast Krotoszyn 2:0 (25:12, 25:15)
TSC Berlin - UKS Plas Warszawa 0:2 (24:26, 15:25)
UKS SET Starogard Gdański - UKS Plas Warszawa 2:0 (25:14, 25:14)
TSC Berlin - UKS Piast Krotoszyn 1:2 (25:14, 16:25, 14:25)
UKS SET Starogard Gdański - TSC Berlin 2:0 (25:14, 25:5)
UKS Plas Warszawa - UKS Piast Krotoszyn 1:2 (12:25, 25:16, 14:25)
Grupa C:
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MOS Wola II Warszawa 2:0 (25:9, 25:17)
Hot Wiedeń - PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 (19:25, 14:25)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 2:0 (25:17, 25:17)
Hot Wiedeń - MOS Wola II Warszawa 2:0 (25:19, 25:21)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Hot Wiedeń 2:0 (25:11, 25:18)
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle - MOS Wola II Warszawa 2:0 (25:14, 25:11)
Grupa D:
DMKS Plas Kielce - ANBUD MKS Będzin 2:0 (25:10, 25:14)
KS Metro Warszawa - SP 60 Chemik Bydgoszcz 2:0 (25:21, 25:16)
DMKS Plas Kielce - SP 60 Chemik Bydgoszcz 0:2 (23:25, 24:26)
KS Metro Warszawa - ANBUD MKS Będzin 2:0 (25:10, 25:14)
DMKS Plas Kielce - KS Metro Warszawa 1:2 (25:23, 18:25, 7:25)
SP 60 Chemik Bydgoszcz - ANBUD MKS Będzin 0:2 (13:25, 20:25)
Wyniki spotkań grupowych:
MIEJSCE W GRUPIE |
Grupa A |
Grupa B |
Grupa C |
Grupa D |
I |
MOS Wola I Warszawa |
UKS SET Starogard Gdański |
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki |
KS Metro Warszawa |
II |
M-Volley Exact Systems Norwid Częstochowa |
UKS Piast Krotoszyn |
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle |
DMKS Plas Kielce |
III |
Białołęcki Volley |
UKS Plas Warszawa |
Hot Wiedeń |
SP 60 Chemik Bydgoszcz |
IV |
Olimp Ostrołęka |
TSC Berlin |
MOS Wola II Warszawa |
ANBUD MKS Będzin |
Mecze ćwierćfinałowe:
MOS Wola I Warszawa - DMKS Plas Kielce 0:2
UKS SET Starogard Gdański - PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 2:0
M-Volley Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Metro Warszawa 0:2
UKS Piast Krotoszyn - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1
Białołęcki Volley - ANBUD MKS Będzin 0:2
Olimp Ostrołęka - SP 60 Chemik Bydgoszcz 0:2
UKS Plas Warszawa - MOS Wola II Warszawa 2:0
TSC Berlin - Hot Wiedeń 2:0
Jutro rozegrane zostaną kolejne spotkania.
Sektor 1 |
Sektor 2 |
Sektor 3 |
|
9:00 |
Białołęcki Volley – Hot Wiedeń |
Olimp Ostrołęka - MOS Wola II Warszawa |
ANBUD MKS Będzin– TSC Berlin |
10:00 |
SP 60 Chemik Bydgoszcz – UKS Plas Warszawa |
MOS Wola I Warszawa – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki |
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle – M-Volley Exact Systems Norwid Częstochowa |
11:00 |
DMKS Plas Kielce - UKS Piast Krotoszyn |
UKS SET Starogard Gdański – KS Metro Warszawa |
o miejsce 15 |
12:00 |
o miejsce 13 |
o miejsce 11 |
o miejsce 9 |
13:00 |
o miejsce 7 |
o miejsce 5 |
o miejsce 3 |
14:00 – finał o I miejsce
ok. 15:00 zakończenie, wręczenie nagród
Serdecznie zapraszamy.