Wolskie Krasnale najlepsze w Ełku

W dniach 29-30.10.2016 odbył się 12 Memoriał Stanisława Przekopa w Ełku w minisiatkówce dziewcząt w kat „dwójek”. Bezkonkurencyjne były nasze najmłodsze siatkarki Agata i Asia Bartosiewicz.

W miniony weekend nasze najmłodsze siatkarki wystartowały  w 12 Memoriale Stanisława Przekopa w Ełku. Nasze zawodniczki rywalizowały z 17 innymi parami i mimo, iż MOS Wola reprezentowany był jedynie przez jedną parę dwójek, w eksperymentalnym składzie - dziewczyny wywalczyły 1 miejsce. Gładko przeszły przez wszystkie mecze eliminacyjne i grupowe, a w finale pokonały Zespół z Sejn 2:0. Zawodniczki bez starty seta w całym turnieju wywalczyły złote medale. Dodatkowym wyróżnieniem dla klubu było wybranie Joasi Bartosiewicz na MVP turnieju.

Skład MOS Wola: Agata Bartosiewicz, Joasia Bartosiewicz