Aktualności

27.10.2016

Zawodnik naszego klubu na konsultacjach kadry U-17 w Spale

W Spale w dniach 23-28 października odbywają się konsultacje kadry U-17. W zajęciach bierze udział 25 zawodników wyłonionych na podstawie gry zawodników w Turnieju Nadziei Olimpijskich chłopców w Spale. Jest to pierwszy etap konsultacji. Kolejny został zaplanowany na 13-16 listopada.

  • Kadra U-17 na konsultacjach w Spale. Fotografia ze strony www.pzps.pl
    Kadra U-17 na konsultacjach w Spale. Fotografia ze strony www.pzps.pl

Po konsultacjach wyłoniona zostanie czternastoosobowa kadra, która będzie przygotowywała się do Mistrzostw Wschodnioeuropejskiego Związku Piłki Siatkowej (EEVZA). Mistrzostwa rozegrane zostaną na Łotwie od 23 do 27 listopada.

Wśród grona wybrańców, biorących udział w konsultacjach znalazł się również zawodnik naszego klubu- Jakub Strulak, środkowy bloku zespołu kadetów UMKS MOS Wola I Warszawa prowadzonych przez trenera Kamila Trzcińskiego.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki !!!

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy