Aktualności

20.10.2016

Wygrana kadetek UMKS MOS Wola z LTS Legionovia Legionowo I

Przy ul. Roglińskiej rozegrane zostało spotkanie I ligi kadetek. Był to bardzo ważny sprawdzian dla naszej drużyny ponieważ podejmowaliśmy aktualnego lidera tabeli, LTS Legionovia Legionowo. Nasze zawodniczki podeszły do meczu z ogromną wolą walki i chęcią pokazania swojego poziomu sportowego.

Mecz rozpoczął się przy pełnych trybunach o godz. 17:30. Pierwszy set to pewna zagrywka, świetne przyjęcie, rozegranie i atak. Set kończy się wynikiem 25:15 dla MOS Wola. Drugi set bardzo podobny, wygrany do 17. W trzeciej partii dziewczyny w Warszawy lekko zdekoncentrowane straciły punktowy kontakt z siatkarkami z Legionowa i już nie udało się im ich dogonić, set przegrany do 19. Zrobiło się 2:1 i bardzo nerwowo na boisku. Początek czwartego seta to przewaga LTSu dzięki bardzo dobrej zagrywce. Jednak w drugiej połowie seta siatkarki z Rogalińskiej wróciły do swojej najlepszej gry i wygrały do 22, a cały mecz 3:1 ( 25:15, 25:17, 19:25, 25:22 ).
 
Zdaniem wielu obserwatorów na szczególną uwagę zasługuje gra naszej libero Pauliny Bochenek. Jej skuteczne parady w obronie mogły zniechęcić każdego przeciwnika. 
Trener Janusz Patriak był zadowolony z postawy zespołu i poziomu sportowego jaki zaprezentowały wszystkie zawodniczki. 
 
Podziękowania należą się również siatkarzom z MOS Wola za wspaniały doping i wsparcie.
 
Skład drużyny:
Martyna Pacuszka, Sylwia Postek, Sylwia Kostrzębska, Paulina Bochenek, Wiktoria Połosak, Aleksandra Hołuj, Julia Chadała, Natalia Marek, Weronika Kaczmarek, Gabriela Rakus, Adrianna Wełna, Zuzanna Ludynia, Karolina Waligóra, Oliwia Gajowniczek
 
Trener: Janusz Patriak
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy