Aktualności

05.05.2006

Sezon siatkówki plażowej w MOS Wola rozpoczęty !

Młodziczki trenera Krzysztofa Czarnołęckiego rozpoczęły sezon siatkówki plażowej w naszym klubie. W czwartek i piątek odbyły pierwsze treningi na Moczydle.

  • Sezon plażowki rozpoczęty
    Sezon plażowki rozpoczęty

Młodziczki trenera Krzysztofa Czarnołęckiego rozpoczęły sezon siatkówki plażowej w naszym klubie.
W czwartek i piątek odbyły pierwsze treningi na boiskach do siatkówki plażowej , w ośrodku na Moczydle. Trochę zmusiła je do tego sytuacja, ponieważ odbywają się matury i nasze grupy MOS Wola , które trenują w hali III Liceum Ogólnokształcącego nie mają w czasie matur gdzie trenować. Trener Czarnołęcki wybrał więc przygotowania do plażowki.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy