Kadetki MOS Wola wygrały 3:2 z UKS SMS Łódź i nadal walczą o awans.

Kadetki MOS Wola wygrały 3:2 dramatyczny mecz z UKS SMS Łódź i zachowały szanse na awans do finałów mistrzostw Polski. Jutro zagrają z BKS Bielsko Biała.

Jak relacjonuje trener Artur Wójcik mecz z łodziankami był bardzo dramatyczny.

Pierwszego seta wygrały nasze siatkarki. Drugiego i trzeciego seta wygrały siatkarki UKS SMS Łódź. W trzecim secie nasze dziewczęta grały słabo i trener dokonał kilka zmian.

Podstawowe zawodniczki MOS Wola odpoczęły i zagrały potem  bardzo dobrze w czwartej partii, doprowadzając do remisu 2:2 w setach.

Piąty set też dramatyczny. Łodzianki prowadziły już 5:1, 8:4 ale nasze dziewczęta nie poddały się i wygrały seta 15:11!

Losy awansu rozstrzygna się więc ostatniego dnia turnieju. MOS Wola zagra z BKS Bielsko Biała, a Gedania Gdańsk z Łodzią. Trzymamy kciuki za nasze dziewczęta i za Gedanię w meczu z Łodzią!