Aktualności

18.09.2016

Pewny awans I zespołu młodziczek do I Ligi Mazowieckiej

Bardzo efektownie zaprezentowały się dziewczęta I zespołu młodziczek naszego klubu w drugim dniu rozstawieniowego turnieju rozgrywanego w niedzielę w Międzyborowie. Nasza drużyna pokonała kolejno zespoły z Węgrowa, Międzyborowa i Lesznowoli w jednakowym stosunku 2:0.

Pełną gamę swoich możliwości podopieczne trenera Lizińczyka zaprezentowały zwłaszcza w meczu z gospodyniami turnieju zespołem Wrzosu  Międzyborów.Niezrażone żywiołowym, nie zawsze sportowym, dopingiem grupki miejscowych fanów, kolejnymi znakomitymi siatkarskimi akcjami zniechęcały przeciwniczki do dalszej gry. Licznie zgromadzeni na trybunach kibice gromkimi brawami podziękowali zespołowi MOS Wola za perfekcyjną postawę na parkiecie.

Skład zespołu UMKS - MOS Wola :

Baran Karolina, Bąk Patrycja, Czekalska Zuzia, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kamińska Jagoda, Kosieradzka Oliwka, Nowik Gabrysia, Pająkowska Ola, Roicka Marta, Rozwadowska Martyna, Wilczyńska Matylda, Zakrzewska Zosia.

W niedzielnym turnieju nie mogła wystąpić Julka Wydmańska, której odnowiła się kontuzja kolana. Życzymy szybkiego powrotu do gry!      

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy