Kadeci MOS Wola rozpoczęli półfinał MP od wygranej 3:0 z Maratonem

Kadeci MOS Wola wygrali 3:0 inauguracyjny mecz w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski na Rogalińskiej z Maratonem Świnoujście. W drugim meczu Gwardia Wrocław pokonała MKS Andrychów 3:0.

Kadeci MOS Wola wygrali 3:0 inauguracyjny mecz w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski na Rogalińskiej.
MOS WOLA - Maraton Świnoujście 3:0 (25:14)(25:20)(25:16)

Skład MOS-u: F. Drzyzga, I. Łukasik, R. Iliński, P. Strzeżek, W. Pawlewicz, B. Kaczmarek, K. Jonak (libero) oraz J. Nowocień, K. Dziubański, M. Patyk, K. Kostrzewa, Ł. Makowski.

Drużyna kadetów MOS Wola (rocznik 89/90) trenera Krzysztofa Zimnickiego wygrała wyraźnie z Maratonem Świnoujście po bardzo przeciętnym meczu.
W pierwszym secie MOS Wola od początku uzyskał wysoką przewagę i zdecydowanie wygrał partię.

W drugim secie MOS rozpoczął od kilku własnych błędów i przez długi okres czasu prowadził Maraton. Końcówka jednak należała do gospodarzy i MOS wygrał seta 25:20.

Trzeci set MOS Wola wygrał 25:16 mając cały czas zdecydowaną przewagę.

W drużynie z Woli wystapiło w tym meczu na boisku 12 zawodników. Bardzo skutecznie zagrali  Igor Łukasik, który zdobył 17 punktów z czego 14 pkt atakiem oraz Witold Pawlewicz 9 pkt (wszystkie z ataku).

W drugim meczu Gwardia Wrocław pokonała 3:0 (19, 24, 16) MKS Andrychów. Tylko w drugiej partii była zacięta walka. Andrychów prowadził prawie przez cały set, ale przegrał końcówkę. Gwardia był lepsza w pierwszym i zdecydowanie przeważała w trzecim secie.