Aktualności

06.09.2016

Pierwszy start 2-ligowego zespołu siatkarzy UMKS MOS Wola w sezonie 2016/17

Drużyna seniorów UMKS MOS Wola Warszawa w miniony weekend wzięła udział w memoriale im. prof. W.Wawrzyczka w Olsztynie. Był to pierwszy start w nowym sezonie naszej drużyny. Trener Krzysztof Wójcik dobrze ocenił występ naszej drużyny w turnieju.

  • Drużyna UMKS MOS Wola uczestniczyła w turnieju w Olsztynie
    Drużyna UMKS MOS Wola uczestniczyła w turnieju w Olsztynie
  • Tramwaje Warszawskie wspomagają naszych siatkarzy w rozgrywkach II ligi
    Tramwaje Warszawskie wspomagają naszych siatkarzy w rozgrywkach II ligi

Drużyna siatkarzy UMKS MOS Wola Warszawa w miniony weekend wzięła udział w memoriale im. prof. W.Wawrzyczka w Olsztynie. Nasz zespół od lat korzysta z zaproszenia klubu AZS UWM Olsztyn i w ramach przygotowań do startu sezonu ligowego bierze udział w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju w Olsztynie. W tym roku rywalami naszej drużyny były zespoły AZS Uniwersytet Warszawski, Energa Ostrołęka oraz zespół gospodarzy, AZS UWM Olsztyn. Trener Krzysztof Wójcik dobrze ocenił występ drużyny w turnieju:

Mimo, że nie graliśmy pełnym składem drużyna walczyła i starała się realizować założenia taktyczne. Co prawda wynik mógłby być lepszy, gdyby nie kilka słabszych momentów i punkty tracone seriami jak chociażby przegrany tie-break w Olsztynem ze stanu 12:7 dla nas. Jak na pierwsze granie w tym roku występ można ocenić pozytywnie. W najbliższy weekend czeka nas kolejny sprawdzian na turnieju, który sami organizujemy w Warszawie.

 


Przedstawiamy komplet wyników:

 

UMKS MOS Wola - Energa Ostrołęka 0-3

UMKS MOS Wola - AZS UWM Olsztyn 2-3

UMKS MOS Wola - AZS UW 3-1

 

Skład zespołu:

Marcin Wojtulewicz, Mateusz Szczepaniak, Mateusz Rećko, Mateusz Trzciałkowski, Dominik Grot, Arur Kubeł, Grzegorz Pacholczak, Michał Wójcik, Grzegorz Duluk, Konrad Bączek, Brian Malangiewicz.

 

dodał:KZ

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy