Aktualności

04.09.2016

Zajęcia sportowe w MOS w roku szkolnym 2016/2017

Prezentujemy stały rozkład zajęć dla wszystkich grup w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym nr 6 Wola, który będzie obowiązywał od dnia 5 września br.

 
 
TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2016/2017
 
MOS - hala MOS nr 6 ul. Rogalińska 2
MOS/Siłownia - siłownia III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
III L.O. - Sala III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
G 48 - Gim. nr 48 ul. Deotymy 25/33
SP 301 - Szkoła Podstawowa nr 301 ul. Brygadzistów 18
SP 4 - Szkola Podstawowa nr 4 ul. Sławka 9
BOS - Białołęcki Ośrodek Sportu ul. Światowida 56 
 
SEKCJA MĘSKA
 
Krzysztof Wójcik – II Liga
Wtorek            19:45-21:15 MOS
Środa              20:00-21:30 MOS/siłownia
Piątek              19:30-21:00 MOS
Sobota            17:00-20:00 MOS
 
Cop Konrad – Junior 1  ‘98
Poniedziałek     19:30-21:00 MOS
Wtorek            18:00-19:30 MOS  
Środa              19:00-21:00 MOS  
Sobota            12:30-14:00 MOS
 
Krzysztof Felczak – Junior 2  ‘98/99/00
Poniedziałek     18:15-19:45 MOS/siłownia
Wtorek            18:00-19:30 G 48
Środa              18:00-19:30 G 48   
Czwartek          19:00-20:30 MOS/siłownia
Piątek              18:00-19:30 G 48
Sobota             15:30-17:00 MOS
 
Trzciński Kamil – Kadet 1  ‘00/01
Wtorek             16:30-18:00 MOS
Środa               18:00-19:30 G 48
Czwartek           19:00-21:00 MOS
Sobota              11:00-12:30 MOS  
 
Janicki Łukasz – kadet 2 ‘00/01
Wtorek              18:00-19:30 G 48
Środa                18:00-19:30 G 48  
Czwartek            18:00-19:30 G 48  
Sobota              14:00-15:30 MOS  
 
Keller Tomasz – młodzik 1  ‘02
Wtorek              18:30-20:00 III LO
Czwartek            16:30-18:00 G 48
Piątek                18:30-20:00 III LO
Sobota              10:30-12:00  III LO
 
Raba Miłosz – młodzik 2  ‘03
Wtorek              16:30-18:00 G 48
Środa                16:30-18:00 G 48
Piątek                16:30-18:00 G 48
 
Nassalski Konrad Chłopcy MINI ‘04
Środa                16:30-18:00 G 48
Czwartek            15:15-16:45 MOS
Sobota               09:00-10:30 III LO
 
Nassalski Konrad Chłopcy MINI ‘04/05/06
Wtorek              16:00-17:30 SP 26
Czwartek            17:00-18:30 SP 26
Sobota              13:00-14:30 SP 26
 
Keller Tomasz Chłopcy MINI ‘05
Wtorek              15:00-16:30 MOS
Piątek               15:00-16:30 MOS
 
Wasilewski Paweł Chłopcy MINI ‘05/06/07
Poniedziałek       15:00-16:30 MOS
Wtorek              15:00-16:30 MOS
Czwartek            15:15-16:45 MOS
 
Andrzej Kulik Chłopcy MINI ‘04/05/06
Środa                15:30-17.00 SP 301 ul. Brygadzistów 18
Sobota              09:00-10:30 SP 301 ul. Brygadzistów 18
 
Mateusz Behr Chłopcy MINI ‘05/06/07
Poniedziałek       18.00-19.30 BOS ul. Światowida 56
Czwartek            17.00-18.30 BOS ul. Światowida 56
 
Pater Bartosz Gr. średniozaawansowana (chłopcy) ‘98/99/00
Poniedziałek       20:00-21:30 III LO
Czwartek            18:30-20:00 III LO
 
Pater Bartosz Gr. średniozaawansowana (chłopcy) ‘01/02/03
Wtorek               20:00-21:30 III LO
Czwartek             17:00-18:30 III LO
 
BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI
TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami poszczególnych grup.
Poniedziałek         18:00-19:30 JUNIORZY
Poniedziałek         19:45-21:15 KADECI/MŁODZIEŻOWCY
Wtorek                18:15-19:45 KADECI
Środa                  20.00-21.30 JUNIORZY/MŁODZIEŻOWCY
Czwartek              17:30-19:00 KADECI
Czwartek              19:00-20:30 JUNIORZY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SEKCJA ŻEŃSKA
 
Jakub Miecznikowski – juniorki ‘98/99
Poniedziałek        16:30-18:00 MOS/siłownia
Poniedziałek        18:00-19:30 MOS
Wtorek               18:00-19:30 G 48
Środa                 16:45-19:00 MOS
Czwartek             18:00-19:30 G 48
Piątek                 16:30-18:00 MOS
Sobota                09:00-11:00 MOS
Sobota                11:00-12:30 MOS/siłownia
 
Patriak Janusz – kadetka 1 ‘00/01
Poniedziałek        16:30-18:00 MOS
Poniedziałek        18:00-19:30  MOS/ATLAS
Wtorek               16:30-18:00 G 48
Środa                 16:30-18:00 G 48
Środa                 18:30-20:00 MOS/ATLAS
Czwartek             17:00-19:00 MOS
Czwartek             19:00-20:30 MOS/ATLAS
Piątek                 16:30-18:00 G 48
 
Lizińczyk Stanisław – młodziczka  1 ‘01/02
Poniedziałek        16:30-18:00 G 48
Wtorek               16:30-18:00 G 48  
Czwartek             16:30-18:00 G 48
Piątek                 18:00-19:30 MOS
 
Krukowski Radosław – młodziczka 2  ‘03/04
Poniedziałek        17:00-18:30 III LO
Środa                 17:00-18:30 MOS/SIŁOWNIA
Środa                 18:30-20:00 III LO
Czwartek             16:30-18:00 G 48
Piątek                 17:00-18:30 III LO 
Piątek                 18:30-20:00 MOS/SIŁOWNIA
 
Miecznikowski Jakub Dziewczęta MINI ‘04
Poniedziałek        16:00-17:30 G 48
Środa                 15:15-16:45 MOS
Sobota               12:00-13:30 III LO
 
Cezary Godlewski Dziewczęta MINI ‘04 ‘05
Środa                 17:00-18:30 III LO
Piątek                 16:30-18:00 G 48
Sobota                13:30-15:00 III LO
 
Krukowski Radosław – Dziewczęta MINI ‘06/07/08
Poniedziałek         15:00-16:30 MOS
Wtorek                17:00-18:30 III LO
Środa                  15:15-16:45 MOS
Piątek                  15:00-16:30 MOS
 
Andrzej Kulik Dziewczęta MINI ‘04/05/06
Czwartek              15:30-17.00 SP 301 ul. Brygadzistów 18
Sobota                10:30-12:00 SP 301 ul. Brygadzistów 18
 
Piotr Kędracki Dziewczęta MINI ‘04/05/06
Środa                  16:00-17.30 SP 4 ul. Sławka 9
Sobota                 8:00-9:30 SP 4 ul. Sławka 9
 
Krukowski Radosław – Gr. średniozaawansowana (Dziewczęta) ‘98/99/00
Poniedziałek         18:30-20:00 III LO
Środa                  20:00-21:30 III LO
 
Patriak Janusz – Gr. średniozaawansowana (Dziewczęta) ‘01/02/03
Czwartek              20:00-21:30 III LO
Piątek                 18:00-19:30 G 48
 
 
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy