Aktualności

19.03.2006

Kadeci MOS Wola wygrali turniej ćwierćfinałowy bez straty seta

Kadeci MOS Wola wygrali w Białej Podlaskiej turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski , nie tracąc nawet seta w trzech meczach. Półfinał mistrzostw Polski rozegrają w kwietniu w MOS Wola przy Rogalińskiej.

 • Mecz MOS Wola - Serbinów Biała Podlaska 3:0.
  Mecz MOS Wola - Serbinów Biała Podlaska 3:0.
 • Kadeci MOS wygrali wysoko z Chemikiem Olsztyn 3:0
  Kadeci MOS wygrali wysoko z Chemikiem Olsztyn 3:0
 • MOS w meczu z Oczkiem Białystok. Nasi przy siatce
  MOS w meczu z Oczkiem Białystok. Nasi przy siatce
 • W ostatnim meczu MOS wygrał z Serbinowem
  W ostatnim meczu MOS wygrał z Serbinowem
 
Kadeci MOS Wola wygrali w Białej Podlaskiej turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski, nie tracąc nawet seta w trzech meczach. Półfinał mistrzostw Polski rozegrają w kwietniu w MOS Wola przy Rogalińskiej.
 
W drugim dniu turnieju w Białej Podlaskiej kadeci MOS Wola spotkali się z Chemikiem Olsztyn.
 
MOS WOLA - Chemik Olsztyn 3:0 (25:18)(25:11)(25:15)
Skład MOS Wola:
F. Drzyzga, I. Łukasik, R. Iliński, P. Strzeżek, W. Pawlewicz, B. Kaczmarek, K. Jonak (libero) oraz M. Patyk, J. Nowocień, K. Kostrzewa, K. Dziubański, Ł. Makowski.
 
Tylko w pierwszym secie tego spotkania zespół z Olsztyna momentami utrzymywał wyrównaną walkę z MOS-em. MOS Wola wyraźnie przeważał nad rywalami, a trener sprawdził w grze wszystkich 12 zawodników. Najskuteczniejszym zawodnikiem Woli w tym spotkaniu był Igor Łukasik (9 pkt), ale wszyscy dołożyli swoją cegiełkę do zdecydowanego zwycięstwa. Dobrze grali K. Jonak, J. Nowocień i B. Kaczmarek. Tym zwycięstwem nasi siatkarze już zapewnili sobie awans do półfinałów MP.
 
W niedzielę, w ostatnim dniu turnieju w meczu o pierwsze miejsce spotkały się drużyna gospodarzy UKS Serbinów Biała Podlaska i MOS Wola.
 
MOS WOLA - Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:20)(25:21)(25:17)
Skład MOS Wola:
Drzyzga, Łukasik, Iliński, Strzeżek, Pawlewicz, Kaczmarek, Jonak (libero) oraz Kostrzewa i Nowocień.
 
Drużyna gospodarzy, która wcześniej też wygrała dwa mecze, postawiła naszej drużynie trudniejsze warunki niż poprzedni rywale. Drużyna MOS Wola zagrała dziś bardzo przeciętny mecz, ale dobrze, że wygraliśmy bez straty seta. W naszym zespole było sporo błędów w obronie, nie zawsze dobrze ustawialiśmy blok, a zabrakło także koncentracji. Jednak przewaga w sile ataku (szczególnie skuteczni byli W. Pawlewicz 7 pkt atakiem, R. Iliński 5 pkt i J. Nowowcień 4 pkt) oraz lepsze od rywali blok i zagrywka pozwoliły nam odnieść zwycięstwo 3:0. Najskuteczniejszymi naszymi zawodnikami w dniu dzisiejszym byli R. Iliński - 11 pkt oraz W. Pawlewicz 10 pkt.
Na zakończenie gospodarze przygotowali puchary i dyplomy dla drużyn. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny w tym turnieju został wybrany Fabian Drzyzga, który otrzymał statuetkę siatkarza i dyplom.
 
Zwyciężając w turnieju ćwierćfinałowym nasza drużyna kadetów wywalczyła sobie rozgrywanie turnieju półfinałowego w MOS Wola przy ul. Rogalińskiej.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy