Aktualności

04.08.2016

Najmłodsze siatkarki MOS Wola trenują w Kobylej Górze

W Kobylej Górze trwa obóz zorganizowany przez MOS Wola dla najmłodszych siatkarek. Dziewczęta trenują w nowoczesnej hali sportowej, wykorzystują także boisko plażowe i trawiaste. Ponieważ pogoda dopisuje, zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone są na świeżym powietrzu. Młode zawodniczki trenują, odpoczywają, bawią się i nabierają sił przed nowym sezonem.

Dziewczęta korzystają w pełni z atrakcji, jakie oferuje im najbliższe otocznie: piaszczyste plaże, zalew z wydzielonym kąpieliskiem, sprzęt pływający – kajaki i rowery wodne. Biorą udział w wycieczkach pieszych po okolicy, zabawach terenowych i grach umysłowych.

Grupa trenera Krukowskiego przygotowuje się do pierwszego sezonu w lidze młodziczek. W ramach treningów dziewczęta mają między innymi zajęcia z prewencji i taktyki gry. Grupa trenera Miecznikowskiego rozpoczęła treningi przygotowujące do sezonu mini siatkówki czwórek i trójek. Warto dodać, że drużyna ta zdobyła w zeszłym roku brązowy medal na Mazowszu. Najmłodsza grupa trener Gryko stawia pierwsze kroki w rzemiośle siatkarskim. Dziewczęta poznają podstawowe techniki siatkarskie w trakcie różnorodnych zajęć. Są one prowadzone w hali i w terenie. Dziewczęta korzystają także z zajęć z języka angielskiego – jest to nauka przez zabawę. 

Fotogalerię z pierwszych dni obozu można oglądać na naszej stronie na facebooku:

https://www.facebook.com/moswola/photos/?tab=album&album_id=1118127521579475

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy