Aktualności

15.03.2006

Rozgrywki na Mazowszu zakończone

Zakończono rozgrywki na Mazowszu. MOS Wola startował tylko w kategoriach młodzieżowych. Tegoroczny dorobek klubu to trzy tytuły mistrza Mazowsza i trzy brązowe medale. Sześć medali MOS Wola w siatkówce halowej na Mazowszu to pokaźny dorobek, ale...

  • MWZPS
    MWZPS
Medaliści rozgrywek młodzieżowych sezonu 2005/2006 na Mazowszu:
Kategoria
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Młodziczki
Sparta Warszawa
Hubert Ochota
Jedynka Kozienice
Młodzicy
Metro Warszawa
Junior St. Wołomin
UMKS MOS Wola
Kadetki
UMKS MOS Wola
Volley Wołomin
Lider Radom/ Victoria Lubowidz
Kadeci
UMKS MOS Wola
Metro Warszawa
Junior St. Wołomin
Juniorki
UMKS MOS Wola I
Sparta Warszawa
UMKS MOS Wola II
Juniorzy
Metro Warszawa
MKS MDK Warszawa
UMKS MOS Wola
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jak widać nasze drużyny zdobyły trzy tytuły mistrza Mazowsza i trzy medale brązowe. Sześć medali w młodzieżowych mistrzostwach województwa to pokaźny dorobek.

Szczególne gratulacje należą się sekcji dziewcząt MOS Wola. Juniorki i kadetki wygrały Mazowsze , a drużyna juniorek trenera Stanisława Lizińczyka już niedługo wystąpi w turnieju finałowym mistrzostw Polski, po przejściu ćwierćfinałów i półfinałów. Liczymy też na udany występ kadetek w tegorocznych mistrzostwach Polski.
 
Sekcja chłopców MOS Wola we wszystkich kategoriach znalazła się wśród medalistów na Mazowszu, ale liczyliśmy na awans do mistrzostw Polski dwóch zespołów. Kadeci zostali mistrzem Mazowsza i liczymy na ich awans do grona najlepszych drużyn w karaju. Natomiast spodziewaliśmy się awansu do mistrzostw Polski jeszcze jednej drużyny chłopców - juniorów bądź młodzików. Rywalizacja wśród drużyn chłopców na Mazowszu jest bardzo silna i są nawet głosy, że czwarta czy piąta drużyna z Mazowsza jest lepsza od wielu mistrzów innych województw. Być może tak jest, ale regulamin mistrzostw Polski PZPS pozwala na awans tylko dwóch zespołów i trzeba się do tego dostosować, mimo że budzi on wiele głosów sprzeciwu.

Naszym drużynom startującym na szczeblu centralnym życzymy wielu sukcesów. Dziewczętom , by nawiązały do dawnych , wspaniałych tradycji sekcji i by wreszcie, po latach przerwy, przywiozły medal z mistrzostw Polski.

Chłopcom, a w tym wypadku kadetom bo tylko oni pozostali na placu boju , by podtrzymali wspaniałe medalowe pasmo drużyn MOS Wola i by powalczyli o kolejny medal do kolekcji klubowej.
Powodzenia !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy