Aktualności

12.03.2006

Kadeci MOS Wola mistrzami Mazowsza !

Kadeci MOS Wola po raz drugi pokonali 3:0 siatkarzy Metra w superfinale o mistrzostwo Mazowsza i udowodnili, że są aktualnie najlepsi w województwie. Gratulacje dla naszych siatkarzy i trenerów ! To już trzeci tytuł mistrza, po juniorkach i kadetkach.

 • MOS Wola - Metro 3:0 na Rogalińskiej
  MOS Wola - Metro 3:0 na Rogalińskiej
 • Nasi kadeci ponownie wygrali z Metrem 3:0
  Nasi kadeci ponownie wygrali z Metrem 3:0
 • MOS - Metro, przy siatce P. Strzeżek i B. Kaczmarek
  MOS - Metro, przy siatce P. Strzeżek i B. Kaczmarek
 • Ławka rezerwowych dzielnie dopingowała
  Ławka rezerwowych dzielnie dopingowała
 • Wszyscy nasi gracze grali równo i dobrze
  Wszyscy nasi gracze grali równo i dobrze

Kadeci MOS Wola po raz drugi, tak jak dwa dni temu, pokonali 3:0 siatkarzy Metra w superfinale o mistrzostwo Mazowsza i udowodnili, że są aktualnie najlepsi w województwie. Gratulacje dla naszych siatkarzy i trenerów!
W dzisiejszym meczu, we własnej hali przy ul. Rogalińskiej, nasz zespół kadetów cały czas wyraźnie dominował nad rywalami.

MOS Wola - Metro 3:0 (25:17)(25:15)(25:21)

Skład MOS Wola:
Fabian Drzyzga, Igor  Łukasik, Robert Iliński, Patryk Strzeżek, Witold Pawlewicz, Bartosz Kaczmarek, Konrad Jonak (libero)

Od początku meczu nasza drużyna kadetów miała wysoką przewagę prowadząc 4:1, 8:4, 17:10. Nasz zespół przeważał w ataku, dobrze przyjmował zagrywkę i dobrze grał w obronie. Wszyscy grali równo i to stanowiło o sile drużyny.
Po wygraniu pierwszego seta już było wiadomo, że MOS Wola jest mistrzem Mazowsza. Nasza drużyna grała nadal dobrze, a siatkarze Metra w drugiej partii grali bez wiary i animuszu, a nasza drużyna imponowała grą blokiem, zdobywając w drugim secie 9 punktów blokiem ! Seta wygrał MOS Wola 25:15, a sześć punktów Metro zdobyło w samej koncówce partii.
W trzecim secie Metro grało z większym zaangażowaniem i mieliśmy fragmenty całkiem niezłej gry z obu stron. Kilka akcji mogło podobać się nawet wytrawnym znawcom siatkówki. Mimo, że gra się trochę wyrównała, to przewaga MOS Wola była przez cały czas wyraźna i  nawet przez moment nie było zagrożenia wyniku. Seta wygrał MOS Wola 25:21.

Gratulacje dla całej drużyny, dla wszystkich kadetów w sekcji,  mimo że także w dzisiejszym meczu grało tylko siedmiu zawodników.
Wiemy dobrze, że walka o miejsce w szóstce i w dwunastce meczowej jest u nas w klubie bardzo zacięta. Mamy w sekcji dwa zespoły kadetów i rywalizacja ponad 30 osób na pewno wpływa na podnoszenie  poziomu  naszych kadetów.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy