Aktualności

17.06.2016

Awans drużyny MOS Wola do krajowego finału z turnieju makroregionalnego Orlik -Volleymania w Olsztynie

Zespół UMKS MOS Wola awansował do turnieju finałowego Orlik - Volleymania, z turnieju makroregionalnego, który odbył się w Olsztynie. W turnieju startują zespoły czwórkowe, składające się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. Finał turnieju Orlik Volleymania odbędzie się w Kaliszu w terminie 20-22 czerwca br.

  • Nasza drużyna na turnieju w Olsztynie.
    Nasza drużyna na turnieju w Olsztynie.
  • Wspólne foto uczestników turnieju w Olsztynie
    Wspólne foto uczestników turnieju w Olsztynie
  • Ekipa MOS Wola
    Ekipa MOS Wola

 

W dniu 15 VI 2016 został rozegrany turniej Makroregionalny Orlik Volleymania w Olsztynie.

Drużyna UMKS MOS Wola, pod kierunkiem trenera Mateusza Jaworskiego, składająca się z 2 dziewcząt ( Marysia Butryn i Patrycja Malinowska) oraz 2 chłopców ( Jędrzej Ziółkowski oraz Wiktor Wojciechowski) rozegrała 3 mecze grupowe, w których wygrała wszystkie spotkania po 2:0 kolejno z Kleszczele, Ełkiem, Kędzierzynem Koźle i tym samym wyszliśmy na pierwszym miejscu w grupie.

W meczu ćwierćfinałowym pokonaliśmy KPS Siedlce 2:0. Dzięki temu zwycięstwu znaleźliśmy się w półfinale, w którym zmierzyliśmy się z Suwałkami, niestety ulegliśmy 0:2 i przyszło nam walczyć o 3. miejsce w turnieju z naszym grupowym rywalem – Kędzierzynem Koźle. Po zaciętym spotkaniu wygraliśmy 2:0 i tym samym w całym turnieju znaleźliśmy się na 3 miejscu oraz awansowaliśmy do turnieju finałowego o Mistrzostwo Polski Orlik Volleymania w Kaliszu,  który się odbędzie 20-22 VI 2016.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy