Aktualności

06.06.2016

Udany występ mini siatkarek MOS Wola w Turnieju Finałowym Mazowsza o Puchar Kinder+Sport

Dwójka MOS Wola zdobyła brązowe medale podczas Turnieju Finałowego Mazowsza Kinder+Sport. Tuż za podium znalazły się nasze siatkarki rywalizujące w kategorii trójek. Kolejna nasza dwójka występująca w turnieju, zakończyła zmagania na ósmym miejscu.

W eliminacjach wojewódzkich wzięło udział 140 zespołów w kategorii dwójkek oraz niespełna 80 trójek dziewcząt. Do Turnieju Finałowego o Puchar Kinder+Sport, który odbył się 4 czerwca w Międzyborowie, awansowało po szesnaście najlepszych drużyn na Mazowszu. Dwójka MOS Wola w składzie Ala Rączka i Zuzia Ciupak stanęły na najniższym stopniu podium, pokonując w meczu o brąz zesół Metra. Tym samym podopieczne trenera Jakuba Miecznikowskiego awansowały do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski. Tuż za strefą medalową znalazła się nasza trójka w składzie: Kasia Mazurek, Zuzia Trzpioła, Daria Bukańska i Nikola Grodzicka, która przegrała emocjonujący mecz o trzecie miejsce z Nowym Dworem. Na ósmym miejscu uplasowala się dwójka MOS Wola w składzie Zuzia Osuch, Ola Piłat.

W kategorii czwórek Trener Radosław Krukowski doprowadził do finału dwie czwórki. Niestety w finale oba zespoły nie przebrnęły fazy grupowej i ostatecznie zostały sklasyfikowane na miejscach 9 - 12.
Skład MOS I: Marysia Butryn, Ola Majkusiak, Patrycja Malinowska, Julka Wójciak, Monika Rutkowska.
Skład MOS II: Ola Kulik, Zuzia Czarnocka, Amelia Malec, Emilia Kaczmarzyk, Ola Ławecka.

Wszystkim dziewczętom gratulujemy uzyskanych wyników, a finalistkom życzymy powodzenia podczas Mistrzostw Polski, które w lipcu odbędą się w Częstochowie.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy