Kadetki MOS Wola mistrzyniami Mazowsza!

Kadetki MOS Wola wygrały ponownie 3:0 finałowy mecz rewanżowy z UKS Volley Wołomin i zdobyły tytuł mistrzyń Mazowsza. Gratulacje dla dziewcząt i trenera Artura Wójcika!

W dniu dzisiejszym kadetki MOS Wola przypieczętowały sukces w meczach o I miejsce na Mazowszu. W meczu rewanżowym znów okazały się lepsze od zespołu UKS Volley Wołomin.

MOS Wola - Volley Wołomin 3:0 (25:23)(25:16)(25:15)

Pierwszy set dostarczył kibicom sporo emocji. Przez większość seta prowadziły siatkarki MOS Wola, jednak w końcówce seta zespół z Wołomina odrobił straty i uzyskał nawet prowadzenie 19:18. Odpowiednia mobilizacja pozwoliła naszym dziewczętom wygrać seta 25:23.

Po pierwszym secie już było wiadomo, że MOS Wola jest mistrzem na 100% i mecz starcił na atrakcyjności. Ani Wołomin , ani nasze siatkarki nie potrafiły już zmobilizować się do aktywniejszej gry. Nasze siatkarki wygrały wyraźnie dwie następne partie.

Mistrzostwo Mazowsza zdobyły:
Grabowska Gaba , Lizińczyk Małgosia, Stawicka Asia, Petrykowska Agata, Dudek Magda, Kunysz Anna, Kowalska Kasia, Gniadzik Gosia, Słumińska Gosia, Komór kasia, Gdiadzik Magda, Szymczak Asia, Szczepankowska Asia, Sośnicka marta , Łubianka Paulina.
Trener Artur Wójcik

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski odbędzie się w dniach 17-19 marca, a organizatorem będzie MOS Wola.