Aktualności

16.05.2016

Najmłodsi chłopcy z roczników 2004 i 2005 na turnieju w Grudziądzu.

Nasi najmłodsi siatkarze trenera Konrada Nassalskiego uczestniczyli w ogólopolskim turnieju mini w Grudziądzu. Był to ostatni sprawdzian naszych chłopców przed Mistrzostwami Mazowsza Kinder + Sport.

  • Ekipa naszych siatkarzy w Grudziądzu
    Ekipa naszych siatkarzy w Grudziądzu

 

Ogólnopolski turniej minisiatkówki w Grudziądzu

 

Podobnie jak w ubiegłym sezonie młodzi siatkarze UMKS MOS Wola uczestniczyli w ogólnopolskim turnieju minisiatkówki w Grudziądzu. Turniej odbył się w dniach 13-14.05.2016 roku. Na zawody wyjechali chłopcy z roczników 2004 i 2005 z grup trenera Konrada Nassalskiego. Dla naszych zawodników   był  to ostatni sprawdzian przed rozgrywkami finałowymi o Mistrzostwo Mazowsza w cyklu Kinder+Sport. Turniej w Grudziądzu pozwolił na zdobycie nowych doświadczeń i poprawienie elementów siatkarskiego wyszkolenia w szczególności u chłopców, którzy w tym sezonie rozpoczęli swoją przygodę z siatkówką. W turnieju brało udział 16 zespołów podzielonych na kategorie wiekowe. Nasz klub wystawił dwa zespoły w „3” i trzy zespoły w „2”

 

Kategoria 2

BV 1 - Staś Chaciński, Bartosz Tomal

BV2 - Maciej Nowak, Mikołaj Kobyliński

Mos - Aleksander Pankratz, Marcin Duda, Aleksander Kotłowski

 

Kategoria 3

BV - Jakub Uszyński, Szymon Kulka, Mateusz Mrozek

Mos - Hubert Śmiłowski, Tomasz Zająkała, Mateusz Borowiec

 

Pragniemy poinformować, że najlepszym wynikiem wolskich siatkarzy w grudziądzkim turnieju było zajęcie 4 miejsca przez Bartosza Tomala i Stasia Chacińskiego, uczestników szkolenia w ramach projektu „Białołęcki Volley”.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy