Aktualności

27.02.2006

Młodziczki MOS Wola pokonały UKS 33 Radom, po słabym meczu.

Młodziczki MOS Wola wygrały kolejny mecz 2:1 , ale w dzisiejszym spotaniu z UKS 33 Radom zagrały bardzo przeciętnie.

  • Młodziczki MOS
    Młodziczki MOS

 W dniu dzisiejszym młodziczki rozpoczęły rundę rewanżową finałów Mistrzostw Mazowsza meczem z UKS 33 Radom w hali MOS-u.
Mecz przypominał horror w najlepszym wydaniu. Pierwszy set to seryjne błędy obu stron, częsta zmiana prowadzenia i niestety dużo nieporozumień w naszej drużynie. Po początkowej przewadze MOS-u, zawodniczki z Radomia odrobiły straty i przejęły prowadzenie. Przy stanie 24:23 dla MOS-u Wola nastąpiła zepsuta zagrywka, po której z kolei dwa proste błędy w obronie i set zakończył się 26:24 na korzyśc Radomia. 
Drugi set to również gra pełna prostych błędów. Odrobinę skuteczniejsze tym razem były zagrywki naszych zawodniczek co przyniosło efekt w postaci wygranego seta 25:22. 
Trzeci set to początkowo duża przewaga Radomianek. Po zmianie stron przy stanie 4:9 na korzyść Radomia na zagrywkę weszła Agata Borońska, która uspokoiła grę dokładną zagrywką, parę udanych obron i szala zwycięstwa zaczęła przechylać  się na naszą stronę. Ostatecznie decydujący setzakończył się zwycięstwem  MOS WOLA 15:10.
To już trzeci mecz z kolei zakończony wynikiem 2:1.
Skład UMKS MOS Wola: Agata Borońska (kapitan), Katarzyna Dąbrowska, Weronika Krukowska, Karolina Filipkowska, Kamila Grzeszczak, Anna Kamińska, Małgorzata Kramarska (libero) oraz Magda Kotulska, Paulina Moczulska, Agnieszka Pietrzyńska, Moinika Grzywacz, Anna Mechowska. 
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy