Aktualności

27.02.2006

Ukazał się nowy tygodnik

Dzisiaj ukazał się nowy tygodnik , a w nim można przeczytać o awansie naszych juniorek do czołowej ósemki drużyn w Polsce oraz krótki wywiad z trenerem Felczakiem...

  • Nowy tygodnik na Mazowszu MAZOWIECKI SPORT EXPRESS
    Nowy tygodnik na Mazowszu MAZOWIECKI SPORT EXPRESS

Ukazał się nowy tygodnik "Mazowiecki Sport Express". Jest to reklamowy numer 0, a od przyszłego tygodnia , w każdy poniedziałek będzie go można kupić w kioskach.

W dzisiejszym numerze na stronach siatkarskich jest także o siatkówce MOS Wola.

W artykule pt. APETYTY ROSNĄ - UMKS MOS WOLA W CZOŁOWEJ ÓSEMCE MISTRZOSTW KRAJU JUNIOREK znajduje się relacja  z turnieju półfinałowego na MOS-ie , ilustrowana kolorowym zdjęciem z turnieju.

"Zawodniczki MOS zagrają w finale mistrzostw Polski juniorek. W turnieju półfinałowym pokonały po niezłej grze Chemika Police, rozbiły Sandecje Nowy Sącz i uległy nieco dojrzalszej ekipie z Wrocławia....  W zeszłym roku dziewczyny były szóste w Polsce. Dziś jesteśmy mocniejsi kadrowo. Czekamy na finały z nadziejami - powiedział trener klubu z Woli, Stanisław Lizińczyk."W tygodniku znajduje sie też krótki wywiad z trenerem Krzysztofem Felczakiem pt.  "HOŁD Z WOLI", opiekunem juniorów MOS Wola, jednocześnie trenerem Wózków BT AZS Politechnika Warszawska.

..."To była największa sensacja mazowieckich rozgrywek. Juniorzy UMKS MOS Wola, którzy w trzech ostatnich latach dwukrotnie byli mistrzami Polski, a teraz mieli bronić srebrnego medalu, nie wydostali się nawet ze szczebla wojewódzkiego. Dlaczego ?
Pytamy Krzysztofa Felczaka: - Spodziewaliśmy się, że ten sezon będzie słabszy. Nastąpiła zmiana warty - o sile drużyny stanowili kadeci, czyli chłopcy o dwa lata młodsi od rywali. Hołd należy oddać również przeciwnikom. Drużyny MKS MDK, Jadaru, czy Stolarki zaprezentowały spore umiejetności, a Metro jest przecież kandydatem do złota."
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy