Juniorki MOS Wola awansowały z drugiego miejsca i znają już rywalki w finałach.

W ostatnim meczu turnieju półfinałowego nasze juniorki uległy Gwardii Wrocław 0:3 i awansowały do turnieju finałowego z drugiego miejsca. Znamy już rywalki MOS-u, które wystąpią w turnieju finałowym o mistrzostwo Polski oraz finalistów wśród juniorów.

W ostatnim meczu turnieju półfinałowego nasze juniorki uległy Gwardii Wrocław 0:3 i awansowały do turnieju finałowego mistrzostw Polski z drugiego miejsca.
Znamy już rywalki, które wystąpią w turnieju finałowym o mistrzostwo Polski.

W ostatnim meczu turnieju półfinałowego na Rogalińskiej juniorki MOS Wola przegrały z Gwardią Wrocław 0:3.
MOS Wola - Gwardia Wrocław 0:3 (16:25)(18:25)(25:27)

W dwóch pierwszych setach siatkarki Gwardii wyraźnie przeważały i dopiero w trzecim secie , po wysokim prowadzeniu wrocławianek, naszym siatkarkom udało sie odrobić straty i mieliśmy emocjonującą końcówkę, zakończoną jednak wygraną Gwardii 27:25.

W meczu o trzecie miejsce Chemik Police pokonał Sandecję Nowy Sącz 3:0.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

W turnieju finałowym mistrzostw Polski JUNIOREK , w terminie 22-26 marca 2006 roku  zagrają: