Aktualności

05.05.2016

Młodziczki MOS Wola wygrały międzynarodowy turniej w Czechach

Młodziczki MOS Wola, które przygotowują się do udziału w turnieju finałowym Mistrzostw Polski wygrały duży międzynarodowy turniej MSV CUP 2016 w Bilovcu w Czechach. W turnieju startowały 22 zespoły z Czech, Słowacji i Polski. Nasze dziewczęta rozegrały osiem spotkań i wygrały cały turniej. Gratulacje!

  • Zwycięski zespół młodziczek MOS Wola w Czechach
    Zwycięski zespół młodziczek MOS Wola w Czechach

Trwają przygotowania młodziczek do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. W dniach 29 kwietnia do 1 maja dziewczęta brały udział w międzynarodowym turnieju w Bilovcu ( Festival -
MSV CUP 2016). Dobra postawa całego zespołu przyczyniła się do sukcesu i zajęcia pierwszego miejsca w turnieju.

Młodziczki rozgrywając 8 spotkań nie przegrały żadnego meczu, oddając w turnieju zaledwie dwa sety. W piątek i sobotę do południa rozgrywane były grupy, skąd zespół MOSu wyszedł z pierwszego miejsca. W sobotę po południu dziewczęta spotkały się z dobrze znaną i zaprzyjaźnioną Dębiną Nieporęt. W trzecim dniu rozegrany został półfinał i finał z gospodyniami turnieju.

W całej imprezie brały udział 22 zespoły z Czech, Słowacji i Polski (rocznik 2000 i młodsze). Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, który od pierwszego do ostatniego meczu pokazał się z dobrej strony.

Piątek

MOS - KCM OSTRAVA (2-0)      

MOS - TJ  NOVY JICIN (1-1)

Sobota

MOS - ROŽNOV  (2-0)

MOS - VOL. AKAD.  ŽILINA A (2-0)

MOS - BKS  BIELSKO - BIAŁA(2-0)

Miejsca 1-8 MOS - UKS  DEBINA  NIEPORET (2-1)

Niedziela

Półfinał MOS - SOKOL  FR. MiSTEK (2-0)

Finał MOS - SSK BILOVEC (2-0)

Skład: Bąk Patrycja, Bochenek Paulina, Duczmal Julia, Dygdoń Zuzanna, Kabala Julia (K), Kostrzębska Sylwia,  Kraszewska Weronika, Kulik Wiktoria, Ludynia Zuzanna, Połosak Wiktoria, Rakus Gabriela, Szymkowska Izabela, Waligóra Karolina, Wełna Adriana

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy