Młodzicy MOS Wola przegrali 1:2 w Wołominie.

Młodzicy MOS Wola przegrali 1:2 mecz z Junior Stolarką Wołomin na wyjeździe w grupie finałowej Mistrzostw Mazowsza. Jest to już niestety, trzecia porażka 1:2 naszego zespołu w meczach na szczycie.

Młodzicy MOS Wola przegrali 1:2 mecz z Junior Stolarką Wołomin na wyjeździe w grupie finałowej Mistrzostw Mazowsza. Jest to już niestety, trzecia porażka w stosunku 1:2 naszego zespołu w meczach na szczycie.

Junior Stolarka Wołomin - MOS Wola 2:1 (23:25)(25:19)(15:11)

Mecz pełen nerwów, walki i emocji. Tak można w skrócie opisać to spotkanie.
Początek pierwszego seta to duża ilość zepsutych zagrywek ze strony MOS-u i trudności ze skończeniem akcji w ataku. Wołomin grał wysoką, łatwą do przyjecia zagrywką a MOS nie umiał tego wykorzystać. Efektem było prowadzenie Stolarki nawet 18:13. Dobra zmiana Adama Dukaty, troszkę więcej konsekwencji w grze i wygrana MOS-u w pierwszym secie 25:23.
Set drugi zaczął się od agresywnej zagrywki Wołomina i prowadzenia gospodarzy 6:0. Mimo ambitnej postawy w dalszej częśći seta,  MOS Wola przegrywa seta drugiego 19:25.
W secie trzecim wszystko było w porządku do stanu 5:2 dla MOS-u. Ale potem seria niedokładności oraz błędów przyjęcia i decydująca partia kończy sie 15:11 dla Wołomina.
Mimo, że chłopcy z MOS-u walczyli ambitnie to zagrali jedeno z najgorszych spotkań  w rozgrywkach. Akurat w tym dniu Wołomin był lepszy, szkoda, że w meczu tak ważnym dla naszej drużyny.