Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski juniorek w MOS Wola, na Rogalińskiej.

Od piątku do niedzieli, w hali MOS Wola przy ul. Rogalińskiej,  cztery zespoły juniorek walczą o dwa miejsca premiowane awansem do finałów mistrzostw Polski.
Nasza drużyna juniorek MOS Wola podejmuje Gwardię Wrocław, Sandecję Nowy Sącz i Chemika Police.

_________________________________________________________________

Juniorki MOS Wola rozpoczęły od zwycięstwa 3:1 z Chemikiem Police swój udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski. Gratulacje !

W pierwszym meczu Półfinałowego Turnieju Mistrzostw Polski Juniorek zespół MOS Wola , po bardzo emocjonującym i stojącym na dobrym poziomie spotkaniu pokonał drużynę Chemika Police
MOS WOLA - Chemiik Police 3:1  /23:25; 25:17; 25:23; 25:23/

Po pierwszym, bardzo wyrównanym secie przegranym w końcówce przez nasze dziewczęta, w drugim juniorki MOS wyraźnie dominowały we wszystkich elementach gry.

Decydujące znaczenie dla końcowego rezultatu spotkania miał set 3 w którym zespół
gości osiągnął kilkupunktową przewagę. Udany finisz zapewnił naszym siatkarkom
minimalne zwycięztwo. Czwarty set nie zapowiadał żadnych emocji - wysokie
prowadzenie MOS-u 9:4 ; 16:8 ; 20:13, później sytuacja ta nieco uśpiła nasze
zawodniczki i prowadzenie zmalało do jednego punktu - 24:23. Jednak skuteczny atak
ze środka zakończył 25:23 czwartego seta i całe spotkanie.

Cały zespół zasłużył na wyróżnienie.
Skład MOS: Kasia Zimińska, Magda Tekiel, Małgosia Lizińczyk, Ania Kunysz, Agata Petrykowska, Iza Kożon i libero - Justyna Skurzyńska. Oraz: Angelika Kołek, Gaba Grabowska, Ada Ilewicz, Aneta Kownacka, Ewa Parafińska.

W drugim spotkaniu zespół Gwardii Wrocław pewnie pokonał drużynę Sandecji Nowy Sącz 3:0  /25:11; 25:12; 25:21/
Mecz nie był emocjonującym widowiskiem, gdyż tylko we fragmentach trzeciego seta
drużyna z Nowego Sącza nawiązała wyrównaną walkę z Wrocławiankami.