Aktualności

21.02.2006

Czas ważnych rozstrzygnięć dla drużyn MOS Wola.

W najbliższych dniach czekają nas siatkarskie emocje z udziałem naszych drużyn. Kadeci i młodzicy grają decydujące mecze na Mazowszu , a juniorki MOS Wola będą walczyć na Rogalińskiej o awans do finałów mistrzostw Polski.

  • MOS Wola
    MOS Wola

W najbliższych dniach czeka nas wiele siatkarskich emocji, z udziałem drużyn MOS Wola.

W środę, 22 lutego o godz. 19,30 na Rogalińskiej kadeci MOS Wola grają mecz na szczycie w lidze Mazowsza,  z siatkarzami Metra Warszawa. Przypomnijmy, że MOS Wola i Metro mają po jednej porażce w lidze, a nasi siatkarze przegrali z Metrem na Ursynowie 2:3. Może to być mecz decydujący o pierwszym miejscu w rundzie finałowej mistrzostw Mazowsza.Nasza drużyna młodzików MOS Wola rywalizuje o jedno z dwóch pierwszych miejsc na Mazowszu, premiowanych awansem do mistrzostw Polski. Siatkarze MOS Wola w piątek, 24 lutego o godz. 16,00 grają bardzo ważny mecz z Junior Stolarką Wołomin na wyjeździe. W meczu na Woli MOS wygrał, po zaciętej walce 2:1.

W hali MOS Wola w terminie 24 - 26 lutego (od piątku do niedzieli) odbędzie się TURNIEJ  PÓLFINAŁOWY  MISTRZOSTW  POLSKI   JUNIOREK.  Nasze dziewczęta będą walczyć o awans do finałów Mistrzostw Polski 2006.
Do Warszawy przyjadą :
KS Imel Gwardia Wrocław
PSPS  Chemik Police
TPS Sandecja Nowy Sącz

Terminarz gier w turnieju:
Piątek, 24 lutego
godz. 17,00  UMKS  MOS WOLA  - PSPS  Chemik Police
pół godz. po pierwszym meczu TPS Sandecja Nowy Sącz - Gwardia Wrocław

Sobota, 25 lutego
godz. 15,30  Chemik Police - Gwardia Wrocław
pół godz. po meczu UMKS MOS WOLA - Sandecja Nowy Sącz

Niedziela, 26  lutego
godz. 10,00   Sandecja Nowy Sącz  - PSPS Chemik Police
pół godz. po meczu Gwardia Wrocław  -  UMKS MOS WOLA

Zaprszamy  kibiców i liczymy na doping dla naszych drużyn !!!
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy