Młodziczki MOS Wola wygrały kolejny mecz, ale po ciężkiej walce.

Młodziczki MOS Wola pokonały 2:1 drużynę UKS "Jedynka" Kozienice w kolejnym meczu grupy finałowej o mistrzostwo Mazowsza.

Młodziczki rozegrały pierwszy mecz rundy finałowej w  swojej hali. Tym razem
przeciwniczkami były UKS "Jednynka" Kozienice. Spotkanie miało bardzo zacięty charakter.

MOS Wola - UKS Jedynka Kozienice 2:1 (14:25)(25:19)(16:14)

Pierwszy set był wyrównany tylko do stanu 6:6,  później Kozienice wykorzystały kłopoty z przyjęciem zagrywki przez MOS oraz kilka prostych błędów własnych, odskoczyły na kilka punktów, doprowadzając do zwycięstwa.

Drugi set to sytuacja podobna , lecz tym razem na korzyść MOS-u. Wyraźna poprawa szczególnie gry w obronie dała nam wygraną w drugim secie 25:19.

Set trzeci to początkowe prowadzenie Kozienic nawet 10:4, potem nastąpiło gwałtowne przełamanie impasu przez MOS i intensywna pogoń.
Końcówka to istna wojna nerwów i zaciętych wymian, w pewnym momencie zawodniczki Kozienic miały piłkę meczową (14:13). Została jednak obroniona przez zawodniczki MOS-u i kolejne punkty należały już do naszej drużyny  i cały mecz wygrany 2:1 (14:25 ; 25;19 ; 16:14)