Kadeci MOS Wola pokonali 3:0 Junior Stolarkę Wołomin

Kadeci MOS-u wygrali kolejny mecz w grupie finałowej mistrzostw Mazowsza. Dzisiaj na Rogalińskiej pokonali 3:0 , po dobrym meczu, Junior Stolarkę Wołomin.

MOS Wola - Junior Stolarka Wołomin 3:0 (25:19)(25:23)(25:16)

Skład MOS Wola :
F. Drzyzga, I. Łukasik, R. Iliński, P. Strzeżek, W. Pawlewicz, B. Kaczmarek, K. Jonak (libero).

Dobry mecz rozegrały dzisiaj w hali MOS przy ul. Rogalińskiej drużyny kadetów MOS Wola i Stolarki Wołomin.
W pierwszym secie przez długi czas toczyła się wyrównana walka. Wołominianie imponowali grą w obronie, MOS Wola przeważał w grze na siatce. Dopiero w końcówce seta siatkarzom MOS-u udało się kilka bloków, dobrych kontrataków i gospodarze odskoczyli na kilka punktów. Set 25:19.
Podobnie wyglądał drugi set , ale MOS Wola już w połowie partii  uzyskał kilka punktów przewagi. MOS prowadząc 23:20 zrobił trzy własne błędy i zrobiło się niespodziewanie 23 : 23.
Ale dwie ostatnie akcje należały do gospodarzy, a asem serwisowym zakończył drugiego seta Witek Pawlewicz.

W trzecim secie Wołomin rozpoczął bardzo ambitnie i z wielkim animuszem. Kilka bardzo udanych bloków zawodników MOS-u Wola ostudziło jednak zapał gości. Potem serią technicznych zagrywek popisał sie Robert Iliński i przewaga MOS-u Wola wzrosła do 6 punktów. Wówczas siatkarze z Wołomina spasowali i gospodarze powiększając przewagę wygrali seta 25:16.

W sumie mecz stał na dobrym poziomie, a obydwa zespoły pokazały sporo dobrej siatkówki. Goście,  mimo że przegrali 0:3 mogli się podobać, a nasza drużyna potwierdziła zwyżkę formy.