Aktualności

12.02.2006

Wygrany mecz młodziczek MOS Wola z UKS Pułaski

Kolejny mecz wygrały młodziczki MOS Wola w rozgrywkach finałowych mistrzostw Mazowsza. W niedzielny poranek wygrały na wyjeździe z UKS Pułaski 2:1.

  • Młodziczki MOS przed meczem z UKS Pułaski
    Młodziczki MOS przed meczem z UKS Pułaski
  • Nasze dziewczęta wygrały 2:1
    Nasze dziewczęta wygrały 2:1
  • Druzyna MOS Wola na przyjęciu
    Druzyna MOS Wola na przyjęciu

W niedzielny poranek młodziczki rozegrały na wyjeździe trzeci mecz rundy finałowej. Tym razem przeciwniczkami była drużyna UKS Pułaski.

Całe spotkanie trzymało wszystkich w olbrzymim napięciu, pełne było prostych błędów zawodniczek przeplatanych bardzo dobrymi zagraniami. Wszystko to otoczone błędami sędziów, którzy mylili się na szczęście w obie strony.
Pierwszy set to pełna nieporadność dziewczyn z MOS-u, które nie były w stanie przyjąć jedenastu kolejnych zagrywek i set szybko zakończył się wynikiem 25:11 dla Pułaskiego.

Drugi set to niemal powtórka sytuacji tylko w drugą stronę. Tym razem to Weronika Krukowska miała serię jedenastu udanych zagrywek doprowadzając tym samym do wyniku 25:13 dla MOS-u.
W trzecim secie na początku przewagę uzyskały przeciwniczki. Po zmianie stron przy wyniku 4:8 na naszą niekorzyść dziewczyny odzyskały animusz z drugiego seta, szybko wyrównały i doprowadziły szybko do wygranej.

UKS Pułaski - UMKS MOS Wola 1:2 (25:11 ; 13:25 ; 11:15)

W składzie UMKS MOS Wola wystąpiły: Agata Borońska (kapitan), Weronika Krukowska, Katarzyna Dąbrowska, Karolina Filipkowska, Anna Kamińska, Kamila Grzeszczak, Małgorzata Kramarska (libero) oraz Agnieszka Kobus, Agnieszka Pietrzyńskia, Paulina Moczulska, Anna Mechowska.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy