Aktualności

12.04.2016

Rozegrano II Turniej Kinder+Sport w kategorii dwójek i trójek dziewcząt

W sobotę 9 kwietnia odbył kolejny turniej z cyklu Kinder+Sport w minisiatkówce o mistrzostwo Mazowsza. Zespoły w kategorii dwójek i trójek dziewcząt naszego klubu startowały w Międzyborowie. W turnieju uczestniczyły 62 zespoły dwójek i 35 drużyn w trójkach. Nasz klub wystawił siedem dwójek i cztery zespoły trójek pod kierunkiem trenerów Miecznikowskiego i Krukowskiego.

W kategorii dwójek, drużyny MOS I (Zuzia Osuch, Ola Piłat) oraz MOS II (Zuzia Ciupak, Ala Rączka) wygrały wszystkie swoje spotkania, przez co znacznie przyblizyły się do udziału w turnieju finałowym. Dziewczęta z zespołu MOS III (Małgosia Maślanka, Justyna Kaczor, Lidka Murawska) przegrały tylko jednen mecz. 

W trójkach, nasza pierwsza drużyna (Kasia Mazurek, Zuzia Trzpioła, Daria Bukańska, Nikola Grodzicka), wygrała wszystkie swoje spotkania. Z bardzo dobrej strony pokazały się dziewczęta z zespołu MOS II (Ola Milewska, Patrycja Palczewska, Natalia Mróz, Martyna Kuklińska), które zajęły drugie miejsce w swojej grupie.  Wyróznić należy również siatkarki MOS III (Małgosia Jarosińska, Ola Bylak, Magda Kula) oraz MOS IV (Wiktoria Kania, Małgosia Możdżyńska, Julia Jedlińska, Dominika Rokita), które zajęły trzecie lokaty w swoich grupach.

Na pochwałę zasługują wszystkie pozostałe reprezentantki MOS Wola, które grały ze zmiennym szczęściem, ale bardzo dzielnie walczyły. 

Składy drużyn:

Dwójki:

MOS I (Zuzia Osuch i Ola Piłat)

MOS II (Zuzia Ciupak, Ala Rączka)

MOS III (Małgosia Maślanka, Justyna Kaczor, Lidka Murawska)

MOS IV (Maja Łosiewicz i Zuzia Paluch)

MOS V (Maja Liberadzka, Oliwia Dutczak)

MOS VI (Ala Kulik, Anna Spałek)

MOS VII (Agata Bartosiewicz, Asia Bartosiewicz, Ola Sidoruk)

Trójki:

MOS I (Kasia Mazurek, Zuzia Trzpioła, Daria Bukańska, Nikola Grodzicka)

MOS II (Ola Milewska, Patrycja Palczewska, Natalia Mróz, Martyna Kuklińska)

MOS III (Małgosia Jarosińska, Ola Bylak, Magda Kula)

MOS IV (Wiktoria Kania, Małgosia Możdżyńska, Dominika Rokita, Julia Jedlińska)

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy